Aktualnosci
CCIG

Uwaga – ważny komunikat

CCIG

Obecna sytuacja to trudny czas dla nas wszystkich jako społeczeństwa – dla naszych rodzin, współpracowników oraz ludzi, którym codziennie pomagamy. Funkcjonowanie nas wszystkich jako silnego zespołu jest w tym okresie bardzo ważne. Wiele firm i branż zamknęło swoje punkty stacjonarne i przekierowało całość obsługi klienta do kanału telefonicznego oraz online. Jesteśmy jako firma kluczowym kanałem komunikacji dla setek tysięcy, być może milionów ludzi w całej Polsce. To wielka odpowiedzialność i robimy wszystko, żeby sprostać temu wyzwaniu.

W trosce o nasze wspólne zdrowie i dobro wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa. Czas jest szczególny dla nas wszystkich i wspólnie musimy dbać naprawdę wyjątkowo o higienę miejsca pracy, a także naszą osobistą.

 • Co robimy wspólnie, aby zwiększyć bezpieczeństwo?
  Często myjemy i dezynfekujemy ręce. Mycie rąk powinno trwać co najmniej 30 sekund, a instrukcje, jak to dobrze zrobić wiszą w toaletach. Dodatkowo używamy dostępnych środków dezynfekcyjnych. W każdym biurze wiszą również specjalne plakaty przypominające o zachowanie zasad higieny osobistej.
 • Dbamy o czystość stanowiska pracy. Każdą lokalizację zaopatrujemy w środki dezynfekcyjne, którymi można przeczyścić słuchawki, klawiaturę i biurko. W biurach codziennie działają firmy sprzątające, które wspierają nas w utrzymaniu czystości.
 • Stosujemy się do zasad bezpieczeństwa określonych przez odpowiednie służby. W każdym biurze wiszą oficjalne plakaty NFZ, które mówią, jaką zachować profilaktykę bezpieczeństwa w odniesieniu do wirusa COVID-19.
 • Mierzymy swoją temperaturę, nawet kilka razy dziennie. Każda lokalizacja została wyposażona w termometry bezdotykowe.
 • Pamiętamy o higienie oddechu. Podczas kaszlnięcia czy kichnięcia – zasłaniamy usta, najlepiej chusteczką lub ręcznikiem jednorazowym.
 • Używamy własnych kubków, sztućców i talerzyków.
 • Jesteśmy odpowiedzialni względem siebie i innych – jeśli mamy objawy chorobowe, zostajemy w domu. Jeśli zauważymy objawy u innych osób – komunikujemy to managerowi. Osoby z podwyższoną temperaturą lub innym objawami będą odsyłane do domu.
 • Ograniczamy dostęp osób trzecich do naszych lokalizacji
 • Ograniczamy do minimum podróże służbowe
 • Rozpoczęliśmy uruchamianie pracy zdalnej. Jest to trudne i czasochłonne zadanie pod kątem technicznym, prawnym (przetwarzanie danych osobowych) oraz organizacyjnym. Staramy się jednak, żeby w jak najkrótszym czasie pierwsza grupa konsultantów mogła już pracować z domu.

 

Zespół CCIG GROUP

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›