Multilingual

Od 22 lat specjalizujemy się w wielojęzycznej obsłudze Klienta, a także w sprzedaży produktów i usług. Wiemy, że wielu naszych Partnerów prowadzi swoją działalność w wielu krajach, dlatego od lat wspieramy Państwa w obsłudze multilingual, umożliwiając dotarcie do każdego Klienta bez względu na język, którym się posługuje.

jezyki-swiata
języków
0 +
czlowiek
konsultantów
0 +
lokalizacja
lokalizacji
0
technologia
projektów językowych
0 +
tablice rejestracyjne

Multilingual

Od 2002 roku jako CCIG Group zdobyliśmy doświadczenie w realizacji projektów w ponad 20 językach na kluczowych dla biznesu rynkach zagranicznych i stale się rozwijamy. Nasze doświadczenie buduje zespół wykwalifikowanych konsultantów telefonicznych specjalizujący się w obsłudze klienta multilingual. Zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie konkurować z zagranicznymi firmami. Realizacja obsługi multilingual w outsourcingowym contact center daje wymierne korzyści. Outsourcing procesów realizowanych na różnych międzynarodowych rynkach, który odbywa się w jednym miejscu daje nam możliwość optymalizacji kosztów związanych z zatrudnieniem oraz tych związanych z kosztami telekomunikacyjnymi.

Multilingual – ludzie

Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami do bieżącego monitoringu projektów i prowadzimy systematyczny coaching. Rozmowy są nagrywane, odsłuchiwane i analizowane zarówno pod względem merytorycznym jak też językowym. Konsultanci z działu Multilingual to zespół o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadający wyższe wykształcenie, wiedzę na temat kultury wielu krajów oraz wysoko rozwinięte umiejętnościach interpersonalnych. Wielu z naszych agentów to obcokrajowcy.
Multilingual

Korzyści

Ograniczenie kosztów
Wzrost zadowolenia Klientów - obsługa w językach ojczystych
Łatwość dostępu do usług
Zwiększenie grona potencjalnych Klientów

Wyślij do nas wiadomość.
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!