Zwiedzamy miejsca!

Od 2014 roku naszym znakiem rozpoznawczym stała się Flaga CCIG – w każde wakacje (ale nie tylko) zabieramy ją w najróżniejsze miejsca świata i dokumentujemy to na zdjęciach. Flaga była już m.in. na Mont Blank, na Alasce czy USA. Ale też najpiękniejszych zakamarkach Polski.

W 2014 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu Akcja Flaga. Dla nas jest już to normalne, że przez 4 miesiące każdego roku bawimy się w zwiedzanie świata! Dla wielu osób w CCIG Group stało się to niejako rytuałem, aby wziąć udział i pokazać, gdzie tym razem zawędrowała “moja flaga CCIG”. Na najlepsze zdjęcia co roku czekają nagrody, a najlepsze fotografie wyłaniamy w głosowaniu finałowym, w którym każdy z CCIG Group, niezależnie w którym dziale, w jakiej lokalizacji, ani na jakim stanowisku pracuje – każdy może wziąć udział w głosowaniu!

O każdej Akcji Flaga jest zawsze bardzo głośno na naszych social mediach – głównie na Facebooku oraz Instagramie. Komunikujemy również o naszym flagowym konkursie za pomocą kanałów komunikacji wewnętrznej w firmie – chcemy, aby jak najwięcej osób, szczególnie tych, które dołączyły do nas niedawno, wiedziały o naszej zabawie.

Poniżej zebraliśmy zdjęcia ze wszystkich akcji.

Akcja Flaga #10 [2023]

Chcesz dołączyć do zespołu?