CCIG - główna siedziba

CCIG Group Sp. z o.o.

ul. Rzeźnicza 32/33, 50-130 Wrocław NIP: 897-17-90-871, REGON: 022187091, KRS: 0000469595

    CCIG Group HQ Wrocław

    Tel: +48 71 722 72 00
    Fax: +48 71 722 72 99
    e-mail: biuro@ccig.pl

    Zainteresowała Cię nasza oferta outsourcingu? Masz pytania?
    Kadry
    email: kadry@ccig.pl
    Marketing

    email: marketing@uniquepeople.pl

    Inspektor Danych Osobowych
    email: iod@ccig.pl
    Księgowość
    email: ksiegowosc@ccig.pl
    Biuro Obsługi Klienta
    email: biuro@ccig.pl
    Dział HR

    email: hr@uniquepeople.pl

    Zakupy i administracja
    email: zakupy@ccig.pl
    Dział Prawny
    email: legal@ccig.pl
    Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych
    dla wszystkich spółek CCIG Group.
    CCIG GROUP - oddział w Tarnowie
    Tarnów

    ul. Jana Kochanowskiego 32
    33-100 Tarnów
    tel: +48 14 634 86 00


    Dział HR: +48 513 403 838,
    tarnow@uniquepeople.pl

    Oddział CCIG w Gdyni
    Gdynia

    ul. Batorego 28-32
    81-366 Gdynia
    tel: + 48 58 770 69 00

    Dział HR:
    gdynia@uniquepeople.pl

    Oddział we Wrocławiu
    Wrocław

    ul. Św. Mikołaja 8-11
    50-125 Wrocław
    tel: +48 71 722 72 30


    Dział HR: +48 71 722 72 30,
    mikolaja@uniquepeople.pl

    Biuro w Łodzi - Kontakt CCIG Group
    Łódź

    ul. Sienkiewicza 85/87, 14 piętro
    90-057 Łódź
    tel: 42 612 00 00

    Dział HR: lodz@uniquepeople.pl

    Zielona Góra odział CCIG
    Zielona Góra

    ul. Dąbrowskiego 1
    65-021 Zielona Góra
    tel: +48 71 735 99 11

    Dział HR: zielona-gora@uniquepeople.pl

    Oddział CCIG - Częstochowa
    Częstochowa

    al. NMP 12d
    42-202 Częstochowa
    tel: +48 34 399 19 00


    Dział HR: +48 34 399 19 01,
    czestochowa@uniquepeople.pl

    Oddział Kielce - CCIG
    Kielce

    al. Solidarności 34
    25-323 Kielce
    tel: +48 41 312 33 00

    Dział HR: +48 41 312 33 01,
    kielce@uniquepeople.pl

    Oddział CCIG Katowice
    Katowice

    Budynek Zenit 3 piętro
    ul. Rynek 12
    40-003 Katowice
    tel: +48 32 732 41 00

    Dział HR: +48 32 732 41 00,
    katowice@uniquepeople.pl

    Oddział CCIG w Warszawie
    Warszawa

    ul. Wołoska 16
    02-675 Warszawa
    tel: +48 22 444 04 44

    Dział HR: warszawa@uniquepeople.pl

    Oddział CCIG - Biała Cerkiew
    Biała Cerkiew

    ul. Levanevskogo 58
    biuro 169
    Biała Cerkiew, Ukraina


    Oddział CCIG w Gdańsku
    Gdańsk

    CB Neptun
    al. Grunwaldzka 103A/IIp.
    80-244 Gdańsk
    tel: +48 58 770 00 00

    Dział HR:
    gdansk@uniquepeople.pl

    Oddział Opole - CCIG
    Opole

    ul. Niedziałkowskiego 8-12
    45-085 Opole
    tel: +48 77 543 90 00

    Dział HR: +48 77 543 90 01,
    opole@uniquepeople.pl

    Biuro w Sosnowcu - Kontakt CCIG Group
    Sosnowiec

    ul. Rudna 14
    41-214 Sosnowiec
    tel: +48 41 201 44 00


    Dział HR:
    sosonowiec@uniquepeople.pl

    Oddział Rzeszów
    Rzeszów

    ul. Zygmuntowska 9
    35-030 Rzeszów
    tel: +48 22 754 97 04

    Dział HR: rzeszow@uniquepeople.pl

    Oddział Kijów - CCIG
    Kijów

    ul. Stepana Banderu 20b
    6. piętro
    Kijów, Ukraina