Videochat

Dostarczanie klientom pozytywnych doświadczeń to cel jaki stawiają przed sobą nowoczesne firmy. Dzięki innowacyjnym technologiom takim jak Videochat Twoje przedsiębiorstwo może wspiąć się na wyższy poziom komunikacji z Klientem. Rozmowy face to face umożliwiają konsultantom budowanie zaufania oraz zadowolenia Twojego Klienta.
ikona połączenia
sekund połączeń video miesięcznie
0
ikona połączenia
lata doświadczenia
0
ikona połączenia
lokalizacji
0
videochat - okulary

Videochat

Wraz z rozwojem technologicznym i powstaniem nowoczesnych platform komunikacyjnych duża grupa Klientów oczekuje od firm możliwości kontaktu face to face . Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom wdrożyliśmy w CCIG Group możliwość obsługi Klienta za pomocą Videochat. Narzędzie sprawdza się zarówno w projektach obsługowo-reklamacyjnych, sprzedażowych jak i we wszystkich kampaniach zakładających kontakt z klientem porozumiewającym się w języku migowym. Uruchamiając w swojej firmie dodatkowy kanał kontaktu pokazujesz obraz firmy przyjaznej Klientom, dzięki czemu zdobywasz kluczowe przewagi konkurencyjne umożliwiające rozwój Twojej firmie.

Jak działa Videochat?

Narzędzie Videochat daje Klientowi możliwość połączenia się z Konsultantem z użyciem nie tylko dźwięku, ale także obrazu. Jest to bardzo proste rozwiązanie, które pozwala na zbudowanie interakcji na linii firma – klient. W trakcie videochatu konsultant może współdzielić z klientem ekran w celu prezentacji oferty, przedstawienia propozycji różnych konfiguracji produktów/usług lub poprowadzić go przez proces zakupowy.
Videochat - CCIG GROUP
videochat - komputer

Zastosowanie

  • Obsługa języka migowego
  • Infolinie reklamacyjne
  • Helpdesk
  • Infolinie obsługowe
  • Telemarketing
  • Proces rekrutacji

Korzyści

Budowanie zaufania Klienta
Wzrost sprzedaży
Poprawa wizerunku marki
Wyższe wskaźniki satysfakcji Klienta (NPS, FCR)
Wzrost zadowolenia Klienta
Łatwa integracja z innymi narzędziami

Wyślij do nas wiadomość.
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!