Live Chat

Od 22 lat pomagamy naszym Partnerom rozwijać istniejące kanały kontaktu. Dzięki integracji systemów z usługą chat, obsługa Klienta oraz telemarketing mogą przenieść się na jeszcze wyższy poziom.

live-chat
chatów miesięcznie
0 ++
jezyki-swiata
czatów jednocześnie
0
rynek
lokalizacji
0
LiveChat CCIG

Chat

Chat to narzędzie, które zapewnia natychmiastowe wsparcie wszystkim, którzy go potrzebują a przez to ci, którzy nie są pewni swojej decyzji, szybciej stają się potencjalnymi Klientami.

Użytkownicy nie tracą czasu na szukanie pomocy, po prostu klikają przycisk i rozpoczynają rozmowę – chat w czasie rzeczywistym z osobą, która ma właściwe uprawnienia i kompetencje. Dzięki kanałowi chat Konsultanci mogą prowadzić rozmowę nawet z 6 Klientami jednocześnie, z zachowaniem najwyższej jakości serwisu. Klient otrzymuje potrzebną mu wiedzę do podjęcia decyzji o zakupie tu i teraz – w czasie, w którym rzeczywiście jej oczekuje.
Dodatkowo – dzięki możliwości śledzenia ruchu Klienta na stronie – specjalista wie, co Klienta interesuje, a w jakich obszarach potrzebuje dodatkowego wsparcia.

A wszystko to realizowane jest za pośrednictwem narzędzia przyjaznego, atrakcyjnego pod względem wyglądu, łatwości konfiguracji oraz obsługi. Jest to narzędzie przeznaczone nie tylko dla nowoczesnego Klienta, ale i dla przedsiębiorcy, który trzyma rękę na pulsie technologicznych zmian.

Chat – integracja

Aplikację można łatwo połączyć z witryną zleceniodawcy, dostosowując jej interfejs do wyglądu strony internetowej kontrahenta. Dzięki temu korzystanie z programu jest łatwiejsze, a praca konsultantów contact center bezpośrednio przyczynia się do budowy zaufania względem marki. Czat można bez trudu zintegrować z sieciami społecznościowymi, na przykład ze stroną Klienta na Facebooku.
Livechat - telefon

Korzyści

Optymalizacja kosztów
Wzrost sprzedaży
Zwiększenie poziomu zadowolenia klienta
Poprawa obsługi klienta
Prewencja porzucania koszyka
Wyższa konwersja
Skrócenie czasu obsługi

Wyślij do nas wiadomość.
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!