Jak do nas dołączyć?

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG Group niepowtarzalny charakter.

CCIG - Kariera

Poszukujemy osób, które:

Jeżeli te cechy wyróżniają również Ciebie – nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Zobacz, jak wygląda u nas proces rekrutacji

proces desktop - grafika
proces mobile - grafika

Szukasz pierwszej pracy?
Mamy taką dla Ciebie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łączenie pierwszej pracy ze studiami wiele od Ciebie wymaga. Dlatego doceniamy, że już na studiach myślisz o swojej przyszłości. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Ci start!

premie

Premie i prowizje

Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracujesz prowizję oraz premie za wyniki i sukcesy, związane z zadaniami na danym projekcie. Możesz też brać udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.

pensja

Miesiąc = 2 wypłaty

Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu – do 10. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 22. dnia każdego miesiąca – premię za sukcesy. Zawsze w terminie.

sciezki-rozwoju

Przygotowanie do roli

Nie oczekujemy od Ciebie praktyki zawodowej – to od nas ją dostaniesz. Najpierw weźmiesz udział w profesjonalnym pakiecie wdrożeniowym Uknow, gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i usługach firmy, jaką będziesz reprezentować, oraz nauczysz się jak zainteresować i badać potrzeby Klientów, poznasz nowoczesne techniki sprzedaży, dowiesz się jak argumentować, negocjować i zbijać ewentualne obiekcje. Podczas codziennej pracy możesz też liczyć na warsztaty kompetencyjne, coaching i bieżące wsparcie Managera i Trenerów.

czlowiek

Zostań ekspertem

Nawet osoba nieśmiała może zostać super doradcą! Będąc Telefonicznym Doradcą Klienta, podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

relaks

Relaks

W każdym oddziale jest chill room, w którym zrelaksujesz się np. przy piłkarzykach czy grach na PS3. Znajdziesz czas żeby odpocząć ze znajomymi, wypić kawę.

karta-rabatowa

Karta rabatowa

Co miesiąc masz dostęp do nowej karty ze zniżkami na popularne wśród młodych ludzi produkty i usługi w swoim mieście.

praca-ze-znajomymi

Praca ze znajomymi

Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty – młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi – będzie Wam raźniej!

Dołącz do zespołu CCIG już dziś!