Telemarketing

Od 22 lat wiemy, że maksymalizacja wyników w Twojej firmie wiąże się z zapewnieniem niepowtarzalnych doświadczeń Twoim Klientom.

ikona połączenia
rozmów zakończonych sprzedażą
0 ++
ikona połączenia
konsultantów
0 ++
ikona połączenia
projektów sprzedażowych
0 ++
ikona połączenia
dni obsługi w roku
0
Telemarketing - ikona

Telesprzedaż – pozyskiwanie klientów

W CCIG Group wdrożyliśmy innowacyjne programy sprzedaży oparte na nowoczesnych narzędziach oraz technologiach. Nasze rozwiązania bazują na silnych relacjach pomiędzy Tobą a Twoim klientem, które są niezbędne w procesie sprzedaży. Nasi doświadczeni doradcy pozwolą Twojej firmie otworzyć się na nowy kanał pozyskiwania Klientów jakim jest telesprzedaż.

Generowanie leadów

Generowania leadów może być wsparciem dla Twojej firmy w procesie sprzedażowym. Nasi eksperci pomogą wzbudzić zainteresowanie Klientów Twoimi usługami i produktami a także zbudować bogatą, profilowaną bazę danych. Zebrane informacje pozwalają na tworzenie ukierunkowanych programów sprzedażowych mających na celu maksymalizację zysków.

Telemarketing w Call Center - ikona
Telemarketing - call center

Upselling / Cross selling

Podczas prowadzonych przez nas rozmów zwracamy szczególną uwagę na rekomendowaniu dodatkowych usług i produktów. Nasi eksperci stosując proaktywne podejście do Klienta pozwalają nie tylko zwiększać wartość koszyka ale także wzmacniają postrzeganie Państwa marki jako firmy rzetelnej i nastawionej na Klienta.

Utrzymanie klienta – lojalizacja

Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy Klientem a firmą to jedno z najważniejszych zadań w dzisiejszych czasach. Wykorzystując nasze doświadczenie a także technologie umożliwiające analizę zachowań klientów potrafimy podjąć działania pozwalające utrzymać Klienta w Państwa organizacji.

Telesprzedaż, Generowanie Leadów
Telemarketing - stół

Umawianie spotkań handlowych

Dotarcie do potencjalnych Klientów to jedno z najtrudniejszych zadań jakie stawiane jest przed nowoczesnymi firmami chcącymi rozwijać się na konkurencyjnych rynkach. Odpowiadając na potrzeby naszych Partnerów stworzyliśmy usługę pozwalającą ograniczyć koszty i czas związany z wyszukiwaniem na rynku osób potencjalnie zainteresowanych usługami naszych Klientów.

Korzyści

Wzrost sprzedaży
Ograniczenie kosztów
Oszczędność czasu

Wyślij do nas wiadomość.
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!