Chcesz się sprawdzić?
Dołącz do najlepszych.

Cenimy ludzi za to jacy są. W każdym człowieku znajdujemy coś, co nas inspiruje do działania i zmian na lepsze. Cenimy ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne. Jeśli wiesz, co jest ważne – zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto dołączyć do CCIG?

lider

1. Lider na rynku

Jesteśmy największym call center w Europie Środkowo-Wschodniej – 18 lat doświadczeń, 60 Klientów z kilkunastu branż.

pensja

2. Wypłata dwa razy w miesiącu

Wypłatę otrzymujesz zawsze dwa razy w miesiącu – za godziny i premię.

balans

3. Life-Work balance

Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb - to idealne rozwiązanie dla studentów. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji

kontrola-jakosci

4. Pakiet wdrożeniowy UKNOW

Dołączając do nas masz możliwość skorzystania z profesjonalnego pakietu wdrożeniowego Uknow, który przygotowuje do nowych zadań oraz rozwija kwalifikacje i kompetencje. Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności.

doswiadczenie

5. Bezcenne doświadczenie

Pracując z nami możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie cały czas, dzięki wielu szkoleniom wewnętrznym, które oferujemy.

sciezki-rozwoju

6. Ścieżki rozwoju

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w jednym miejscu? To tak jak my! Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju masz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery.

lokalizacja

7. Lokalizacje CCIG Group

Jesteśmy w 13 oddziałach w 11 miastach w Polsce – Wrocławiu, Kielcach, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni oraz Tarnowie, Rzeszowie, Warszawie, Katowicach i Zielonej Górze. A także w dwóch na Ukrainie - w Kijowie i Białej Cerkwi.

technologia

8. Nowoczesność i technologia

W naszych projektach korzystamy z nowoczesnego sprzętu, innowacyjnych technologii oraz autorskich aplikacji. Zapewniamy komplementarną obsługę klienta dla naszych partnerów.

jezyki-swiata

9. Mówimy językami świata

Biorąc udział w projektach krajowych i międzynarodowych realizujesz własne pomysły i propozycje rozwiązań, jednocześnie zdobywając unikalne doświadczenia. Posługujemy się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i wieloma innymi.

klienci

10. Najważniejszy jest człowiek

Kreatywna, partnerska, luźna atmosfera – cały czas rozmawiamy między sobą i uczymy się od siebie nowych rzeczy. To dobry nawyk! Odwiedź nasz profil na Facebooku, YouTube czy Instagramie i przekonaj się sam!

zdobywamy-miejsca

11. Zdobywamy miejsca

Naszym elementem rozpoznawczym jest flaga CCIG, która już od blisko dziesięciu lat, co roku podróżuje z nami i zwiedza najdalsze zakątki świata - wszystko to dzieje się pod szyldem Akcja Flaga. Konkursem, który trwa przez cztery miesiące każdego roku!

czlowiek

12. Zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z kreatywnych osobowości, dzięki czemu nadajemy firmie jej niepowtarzalny charakter.

Dołącz do zespołu CCIG już dziś!

Jesteś studentem?

Jesteś studentem? Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Zostań Telefonicznym Doradcą Klienta.

Kariera - Expert - CCIG

Jesteś ekspertem?

Jeśli masz doświadczenie na stanowiskach managerskich i eksperckich, zapraszamy do zapoznania się ze specjalistycznymi ofertami współpracy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
polski

Pozwól nam usprawnić nasze usługi i odpowiedz na pytania.