Chcesz się sprawdzić?
Dołącz do najlepszych.

Cenimy ludzi za to jacy są. W każdym człowieku znajdujemy coś, co nas inspiruje do działania i zmian na lepsze. Cenimy ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne. Jeśli wiesz, co jest ważne – zapraszamy do współpracy.

Dlaczego warto dołączyć do CCIG?

lider

1. Lider na rynku

Jesteśmy największym call center w Europie Środkowo-Wschodniej – 22 lat doświadczeń, 60 Klientów z kilkunastu branż.

pensja

2. Wypłata dwa razy w miesiącu

Wypłatę otrzymujesz zawsze dwa razy w miesiącu – za godziny i premię.

balans

3. Life-Work balance

Grafik możesz dostosować do swoich potrzeb - to idealne rozwiązanie dla studentów. Będziesz mieć czas na pracę, naukę i realizowanie swoich pasji

kontrola-jakosci

4. Pakiet wdrożeniowy UKNOW

Dołączając do nas masz możliwość skorzystania z profesjonalnego pakietu wdrożeniowego Uknow, który przygotowuje do nowych zadań oraz rozwija kwalifikacje i kompetencje. Po pozytywnym ukończeniu wdrożenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza zdobyte umiejętności.

doswiadczenie

5. Bezcenne doświadczenie

Pracując z nami możesz rozwijać swoje kompetencje miękkie cały czas, dzięki wielu szkoleniom wewnętrznym, które oferujemy.

sciezki-rozwoju

6. Ścieżki rozwoju

Jesteś ambitny i nie lubisz stać w jednym miejscu? To tak jak my! Dzięki przejrzystej ścieżce rozwoju masz możliwość zdobywania kolejnych szczebli kariery.

lokalizacja

7. Lokalizacje CCIG Group

Jesteśmy w 13 lokalizacjach w 12 miastach w Polsce – dwóch we Wrocławiu oraz w Kielcach, Opolu, Częstochowie, Gdyni, Tarnowie, Rzeszowie, Warszawie, Katowicach, Zielonej Górze, Łodzi i Sosnowcu. A także na Ukrainie - w Kijowie.

technologia

8. Nowoczesność i technologia

W naszych projektach korzystamy z nowoczesnego sprzętu, innowacyjnych technologii oraz autorskich aplikacji. Zapewniamy komplementarną obsługę klienta dla naszych partnerów.

jezyki-swiata

9. Mówimy językami świata

Biorąc udział w projektach krajowych i międzynarodowych realizujesz własne pomysły i propozycje rozwiązań, jednocześnie zdobywając unikalne doświadczenia. Posługujemy się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i wieloma innymi.

klienci

10. Najważniejszy jest człowiek

Kreatywna, partnerska, luźna atmosfera – cały czas rozmawiamy między sobą i uczymy się od siebie nowych rzeczy. To dobry nawyk! Odwiedź nasz profil na Facebooku, YouTube czy Instagramie i przekonaj się sam!

zdobywamy-miejsca

11. Zdobywamy miejsca

Naszym elementem rozpoznawczym jest flaga CCIG, która już od blisko dziesięciu lat, co roku podróżuje z nami i zwiedza najdalsze zakątki świata - wszystko to dzieje się pod szyldem Akcja Flaga. Konkursem, który trwa przez cztery miesiące każdego roku!

czlowiek

12. Zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z kreatywnych osobowości, dzięki czemu nadajemy firmie jej niepowtarzalny charakter.

Dołącz do zespołu CCIG już dziś!

Kariera - studentka

Jesteś studentem?

Jesteś studentem? Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Potrzebujesz regularnego dostępu do gotówki? Zostań Telefonicznym Doradcą Klienta.

Kariera - Expert - CCIG

Jesteś ekspertem?

Jeśli masz doświadczenie na stanowiskach managerskich i eksperckich, zapraszamy do zapoznania się ze specjalistycznymi ofertami współpracy.