Aktualnosci
CCIG

Pomaganie mamy we krwi | CCIG Kielce

 
Pomaganie mamy we krwi | CCIG Kielce
CCIG

#PomaganieMamyWeKrwi – z tym hasłem 11. lipca w naszej lokalizacji w Kielcach odbyła się zbiórka krwi. Być może ktoś z Was wziął w niej udział i jest tak samo pozytywnie nakręcony, jak my. Na początku akcję skierowaliśmy do naszych wszystkich współpracowników w kieleckim biurze. Jednak pomyśleliśmy, że skoro oni są zainteresowani, a w organizację samej inicjatywy przyłączyło się wiele osób, to spróbujemy zaprosić ludzi z zewnątrz – naszych kolegów i koleżanki, mieszkańców Kielc.

Była to nasza osiemnastka, jeśli chodzi o liczbę akcji krwiodawstwa w kieleckiej lokalizacji. Startowaliśmy z tym w 2013 roku i sukcesywnie powtarzaliśmy inicjatywę. Kiedy kilka lat temu (2016) zorganizowaliśmy zbiórkę, w której krew oddało 50 osób, był to dla nas mały sukces i rekord. “Liczę na to, że pobijemy nasz rekord, który wynosił 50. krwiodawców” powiedział Kacper Stachurski, który zajął się bardzo mocno organizacją i nagłośnieniem akcji “Pomaganie mamy we krwi”.

Stwierdził również, że: “Wyzwaniem była cała promocja tej akcji, która była zorganizowana wewnętrznie dla naszych konsultantów i pracowników oraz zewnętrznie, bo w tym roku zaprosiliśmy osoby spoza firmy. Pojawiły się informacje w kieleckich mediach społecznościowych”. Można pomyśleć, że zorganizowanie takiej akcji jest łatwe i w zasadzie zebranie 50. osób, które oddadzą krew, nie powinno być trudne. Jednak wszyscy nasi koledzy i koleżanki z oddziału CCIG Kielce zabrali się za pomoc w organizacji wydarzenia poza swoimi codziennymi obowiązkami w pracy, czysto pro bono.

Finalnie nie udało się pobić naszego osobistego rekordu, ale cieszymy się, że po raz osiemnasty mogliśmy pomóc w akcji krwiodawstwa. Od pierwszej naszej akcji w CCIG Kielce, krew oddało 456 osób, co przy 450. ml daje nam 205 litrów krwi – i właśnie to się dla nas liczy. 

Działając lokalnie, wspieramy globalnie! Bo pomaganie mamy we krwi.

 
Pomaganie mamy we krwi | CCIG Kielce
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›