Aktualnosci
CCIG

Halo, czy możemy porozmawiać? | PGE VIVE Kielce

CCIG

Dwa tygodnie temu wspólnie z PGE VIVE Kielce przeprowadziliśmy dość nietypową akcję. Nie mówimy tutaj o akcji na boisku, nowej zagrywce – lecz o akcji interakcji z kibicami kieleckiego klubu szczypiornistów. Dlaczego nietypowa? Ponieważ do tej pory nigdy nie wzięliśmy udziału w takim projekcie, z resztą zawodnicy VIVE również nie.

Poniżej znajdziecie krótką relację, którą przygotował kielecki zespół oraz świetny materiał filmowy z naszym udziałem naszego biura CCIG Kielce.

 
Halo, czy możemy porozmawiać? | PGE VIVE Kielce

Kto odebrał telefon wczesnym popołudniem 6 sierpnia, tego czekała niespodziewana rozmowa.

– Halo, czy możemy porozmawiać? – usłyszał w słuchawce. Zawodnicy PGE VIVE Kielce tego dnia dzwonili do swoich najwierniejszych kibiców, którzy w poprzednich sezonach posiadali karnety na mecze Mistrzów Polski w Hali Legionów.

– Branko, to naprawdę Ty? – niektórzy nawet po kilkakrotnym przedstawieniu się rozmówcy nie wierzyli, że rozmawiają z samym zawodnikiem – Dobra, dobra, to jak ma na imię Szmal?

– Sławek! – bez problemu odpowiadał Branko.

– No dobrze, a jak mówicie na Mateusza Jachlewskiego?

– No… Siwy – Branko podczas tego testu ledwo utrzymywał się w fotelu, trzęsąc się ze śmiechu – To naprawdę ja, przecież słychać, że mam akcent.

– No dobrze, teraz Ci wierzę – czujny kibic wreszcie dał się przekonać i panowie ucięli sobie miłą pogawędkę.

Zawodnicy PGE VIVE Kielce pytali, czy kibice ponownie będą wspierać zespół w sezonie 2019/20, wykupując stałą wejściówkę, ale przy okazji po prostu zaciekawieni osobą po drugiej stronie słuchawki, rozmawiali o wszystkim, co akurat przypłynęło w nurcie świadomości.

– O, Pan ma czwarty dan? Widzi Pan, a ja trenowałem judo – uśmiechał się Arek Moryto.

– A jak Twoje zdrowie Dani? Wracasz już do gry?

– No, jeszcze trochę, ale już jest co raz lepiej.

– To szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj się.

Sami zobaczcie, ile zabawnych i serdecznych rozmów jeszcze przeprowadzili nasi zawodnicy.

RELACJA WIDEO na YouTube: https://youtu.be/SNTnJml3rrc

źródło: https://kielcehandball.pl

 
Halo, czy możemy porozmawiać? | PGE VIVE Kielce
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›