Aktualnosci
CCIG

CCIG Ambasadorem Call Center

CCIG

Celem konkursu Ambasador Call Center, jest wyróżnienie tych, którzy znają, rozumieją i doceniają zawód Telefonicznego Doradcy Klienta, promując go i budując w rynku jego aspirujący charakter – tym samym walcząc ze stereotypami myślenia o tej trudnej, ale ważnej i ambitnej roli.

12 października w PGE Stadion Narodowy w Warszawie Marcin Kapralski, Prezes CCIG odebrał nagrodę główną w konkursie Ambasador Call Center w kategorii Firma.

Tak jury konkursu uzasadniło przyznanie nagrody naszej Firmie:
Za kompleksowość w działaniach promujących nie tylko usługi firmy, ale i pracę w contact center: na targach, konferencjach – nie tylko branżowych. Za publikacje i eksperckie komentarze w mediach, za aktywne i kreatywne budowanie wizerunku branży call center, za konsekwentne działania promocyjne i spójność wizerunkową, za tworzenie nowych trendów w promocji branży.

 Nagroda Ambasador Call Center została przyznana Firmie CCIG, ale tak naprawdę to wyróżnienie dla wszystkich Managerów, specjalistów w Działach Wsparcia oraz Konsultantów związanych z CCIG.
CCIG Ambasadorem Call Center

Nominacja w konkursie była dla nas z jednej strony miłym zaskoczeniem. Ale z drugiej – inspiracją do tego, by pokazać, jak bardzo zdajemy sobie sprawę, że nasza codzienna praca i postawa wpływa na postrzeganie call center i zawodu Konsultanta przez opinię publiczną, Kontrahentów oraz przez osoby bezpośrednio związane z branżą – naszych Współpracowników oraz inne firmy.

Nagroda Ambasadora Call Center została przyznana Firmie CCIG, ale tak naprawdę to wyróżnienie za codzienną pracę dla wszystkich Managerów, specjalistów w Działach Wsparcia oraz Konsultantów związanych z CCIG. Dziękujemy!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›