Artykul
CCIG

Master of Business – symbol CCIG Częstochowa

CCIG

Wielkimi krokami zbliżała by się VI Gala Master of Business. Niestety w związku z sytuacją, która obecnie panuje w nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, nasza gala została przesunięta na koniec roku. Nie przeszkadza nam to jednak powspominać trochę i jeszcze raz przeżyć te radosne chwile, które niewątpliwie towarzyszyły każdej kolejnej edycji, począwszy od 2018 r.

 
Master of Business – symbol CCIG Częstochowa

To od początku coś, o co nam chodziło!

Pierwsza nasza gala odbyła się 01.02.2018 r. i od tamtej pory było już V edycji, kolejnej już nie możemy się doczekać. Impreza ta staje się powoli składową częścią wizerunku CCIG Częstochowa. Wiele osób identyfikuje się z taką formą doceniania wykonywanej pracy, a sama kadra menadżerska dokłada wszelkich starań, aby ich całe zespoły mogły rywalizować o najwyższe laury i zgarniać główne nagrody podczas gali.

Każda edycja “MoB” (Master of Business) wywoływała wiele emocji i zaangażowania, zarówno od strony organizatorów, ale przede wszystkim od strony nominowanych. Zaczynaliśmy od krótkiego spotkania w kawiarni, natomiast ostatnia gala odbyła się już klubie, gdzie na wynajętym piętrze odbyła się część oficjalna oraz zabawa integracyjna. Impreza trwała do białego rana, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania. Wśród gości był nawet jeden z naszych kontrahentów. Świetne spotkanie, które pokazało jak ważne jest świętowanie osiągnięć biznesowych – tych indywidualnych oraz zespołowych.

Gale na przestrzeni czasu bardzo się zmieniają. Cały czas rośnie frekwencja, liczba osób nagrodzonych, pojawiają się nowe kategorie, a dzięki temu motywacja do realizowania coraz to wyższych wyników jest znacząco większa. Widzimy jak dzięki MoB nasza praca staje się efektywniejsza, jak konsultanci się rozwijają jak aspirują na wyższe stanowiska. Widzimy nieustanny progres kompetencji. Przykładem mogą być nasi nowo awansowani managerowie: Mariusz Całus i Damian Kozak, którzy jeszcze jako konsultanci wielokrotnie zdobywali statuetki, co motywowało ich do dalszego działania – brawo!

 

Gala MoB oczami Konsultantów

Udało nam się nawet złapać Damiana, uczestnika kilku już edycji MoB i namówić na krótki wywiad i aby powiedział nam, co znaczy dla niego taki cykliczny event. 

 

Jak gala wpłynęła na Twoją codzienna prace jako TDK?

Gala wpłynęła bardzo pozytywnie, było to fajne doświadczenie, taki miły akcent, jeżeli chodzi o moją ścieżkę kariery. Fajnie jest wejść na takiej gali na scenę, pokazać się, ludzie wtedy odbierają cię lepiej i masz większą motywację, aby na następnej gali taką nagrodę również odebrać. 

Czy w trakcie roku kalkulował, przygotowywałeś swoją pracę i wyniki tak aby wygrać?

Nie, nie robiłem czegoś takiego. Wiedziałem po co przychodzę do tej pracy, i każdego dnia wiedziałem co muszę zrobić ,żeby mieć dobre wyniki. Kiedy dowiedziałem się że zostaje nominowany do pierwszej gali było to pewnego rodzaju zaskoczenie ale też było to bardzo miłe, że ktoś docenił moja prace. 

Czy po awansie postrzegasz galę jakoś inaczej niż za czasów TDK?

Tak postrzegam ją inaczej. Jako manager moja praca polega na tym , że skupiam się na wynikach moich konsultantów, dbam o ich wyniki sprzedażowe i cały czas podnoszę ich kompetencje sprzedażowe. Jako TDK dbałam tylko o swój wynik. 

Ta gala jest dla mnie pewnego rodzaju imprezą ale również podziękowaniem, konsultantom i managerom. Nagroda, świadczy o tym ,że jej odbiorca  starała się i sumiennie wykonywała swoją pracę. Jest to na pewno wielki sukces i duże osiągnięcie dla TDK. 

Czy któraś gala szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Ostatnia gala zapadła mi najbardziej w pamięć, ponieważ już drugi raz z rzędu otrzymałem statuetkę w tej samej kategorii, czyli w  kategorii jakości rozmów . Było to dla mnie o tyle ważne, że kolejny raz z rzędu ta statuetka została właśnie mi wręczona. Świadczy to o tym, że nie osiadłem na laurach.  

 

Wiele pozytywnych emocji

Czas przygotowań do imprezy, jest pełen ekscytacji, wyczekiwania. Konsultanci dopytują kiedy odbędzie się gala, kiedy ogłoszone zostaną nominację. Wszyscy wyczekują tego wydarzenia, również CCIG Częstochowa, jako główny organizator.

Mimo, że ten rok, jest zupełnie inny od poprzednich, my i tak wyczekujemy tego wyjątkowego wydarzenia. Kwartalna gala zamieni się w podsumowanie całego roku, co jeszcze bardziej nakręca nas do działania. W końcu każdy chce stanąć na wielkiej scenie i odebrać zasłużona statuetkę. Podobnie jak nasi najlepsi z najlepszych.

Największą liczbę wygranych na swoim koncie mają:
– Team Managerowie: Ilona Nowakowska , Dawid Pawlik i Arkadiusz Orszulak,
– Konsultanci: Mariusz Całus, Damian Kozak i Mateusz Liwoch,
– Trener: Anna Gabrielska.

Każda kolejna edycja MoB utwierdza nas w przekonaniu, że robimy coś fajnego, coś co podoba się naszym konsultantom, co sprawia, że mają kolejną szansę, żeby pokazać, że warto u nas pracować, że każdy sukces jest doceniany i nagradzany.

 

Dołącz do CCIG Częstochowa i weź udział w MoB

W naszym zespole jest miejsce dla każdego, kto chce się rozwijać i stawiać czoła nowym wyzwaniom. Nim się obejrzysz będzie następna Gala, na której To Ty możesz być naszym Championem :) 

Dziękujemy Wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie całej gali. Każda osoba, zawsze wnosi coś nowego i pomoc każdego z osobna jest na wagę złota. Przygotowania do gali to zawsze duże przedsięwzięcie i wyzwanie, które wymaga koordynacji wielu osób, procesów i  współpracy wszystkich działów w częstochowskiej lokalizacji.

Dziękujemy wszystkim i wyczekujemy Gali Master of Business 2020!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›