Telefoniczny doradca klienta indywidualnego – Częstochowa

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Obecnie poszukujemy doradców klienta indywidualnego.

Główne zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta Indywidualnego,
  • Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty sieci telekomunikacyjnej,
  • Budowanie dobrych relacji z klientem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Pełna dyspozycyjność od pon. do pt.,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych,
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy, przygotowujący do pracy,
  • Stawkę godzinową 27,70 brutto plus wysokie premie i prowizje nawet do 5000 tyś zł,
  • Pracę na zmiany poranne lub popołudniowe,
  • Możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Codzienne wsparcie trenera i managera,
  • Benefity na lokalizacji : kawa, herbata, świeże owoce, strefa relaksu, karta rabatowa,
  • Liczne konkursy i dodatkowe bonusy: nagrody rzeczowe, finansowe, zagraniczne wycieczki.

Zainteresowała Cię ta oferta?

LUB

POLEĆ ZNAJOMEMU