Call Center

Tysiące naszych ekspertów gotowych do wielokanałowej komunikacji z klientami Twojej firmy.

Branże, które wspieramy

Wiemy co odróżnia zwykłe firmy, które tylko reagują na zachowania swoich klientów od tych przedsiębiorstw, które budują zaufanie.

Relacje ponad reakcje

Różnicę pomiędzy relacjami, a reakcjami dostrzegają jedynie prawdziwi specjaliści do spraw jakości obsługi klienta. To właśnie umiejętność nawiązania więzi z klientami jest jednym z najważniejszych czynników przemyślanej kampanii handlowej. Konsument pragnie bowiem poznać misję i wartości wybranej marki, nawiązując z nią prawdziwy dialog, a nie jedynie otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania.

Wybierając CCIG Group Twoja firma otrzymuje dostęp do prawdziwych ekspertów komunikacji, którzy wykorzystują zdobytą wiedzę, doświadczenie oraz zestaw specjalistycznych narzędzi, schematów i technik tylko w jednym celu. Do najskuteczniejszego porozumiewania się z klientami. 

Jest to zatem jedyna, tak kompleksowa oferta usług zewnętrznego Call Center. Skorzystaj z możliwości profesjonalnej obsługi klienta, by skutecznie realizować założone cele. Umów się na niezobowiązującą rozmowę i poznaj szczegółowe informacje dot. tego, jak możemy Ci pomóc. 

Wdrażamy zaawansowany model komunikacji dopasowany do osobowości Twojego klienta oraz pożądanego przez Ciebie rezultatu sprzedażowego.

Prowadzimy Call Center, które odpowiada na wyzwania Twojej firmy

Autorskie rozwiązania CCIG Group efektywnie eliminują najczęstsze i najbardziej uciążliwe wyzwania właścicieli biznesów zarówno dzięki zespołowi ekspertów, jak również odpowiednich narzędzi wspierających. 

Mamy umiejętności interpersonalne, dzięki którym klient zaufa Twojej firmie.

Pierwszym problemem firm, które wspieramy jest brak specjalistycznej wiedzy oraz kompetencji potrzebnych do kontaktu z klientem. Nasza firma posiada już ponad 20 lat doświadczenia w obsłudze klienta B2C oraz B2B co pozwoliło na opracowanie skutecznej strategii działania we współpracy z najlepszymi ekspertami.

Konsultanci CCIG Group odbywają specjalne szkolenia, poznając szereg technik komunikacyjnych oraz metod zarządzania sytuacjami trudnymi a nawet kryzysowymi.

call center prawe 2
outsourcing kolorowe

Zatrudniamy ogromną liczbę gotowych do pracy konsultantów, którzy zaopiekują każdy szczyt sezonu w Twojej branży.

Kolejnym problemem wielu firm jest brak wystarczającej liczby pracowników, dedykowanych obsłudze klientów. Wiąże się to z bardzo długim czasem oczekiwania na dostępnego konsultanta, a w konsekwencji – ogromnym niezadowoleniem ze strony klientów.

Warto pamiętać, że utrata renomy przedsiębiorstwa jest niezwykle trudna do odbudowania, a czasem wręcz niemożliwa. CCIG Group rozwiązuje także to zagadnienie, dzięki ogromnej bazie wykwalifikowanych specjalistów, co przynosi wymierne korzyści. Zatrudniamy ponad 5 500 konsultantów, co pozwala na zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla każdej organizacji, bez względu na branżę, skalę działania czy nieregularne wzrosty sprzedaży i obsługi.

Obsługujemy wszystkie kanały kontaktu w wielu językach, więc Twoja firma jest tam, gdzie Twoi klienci.

Kolejnym zagrożeniem dla komunikacji firm jest brak wielokanałowej obsługi. Szeroka oferta narzędzi oraz platform do komunikacji daje potencjał dotarcia do klienta a jednocześnie znacznie utrudnia codzienną obsługę relacji z klientami. Jako CCIG Group możemy zaoferować zintegrowaną i sprawną obsługę telefoniczną, e-mail, SMS oraz chat, uwzględniając m.in. chatboty, voice boty, video chat oraz sztuczną inteligencję. Zadbamy także o Twoją komunikację w social mediach.

Ale to nie wszystko! Realizujemy projekty w ponad 20 językach – zarówno dla klientów zagranicznych na rynku polskim oraz na kluczowych dla biznesu rynkach zagranicznych. Oferujemy usługi nie tylko w popularnych językach jak angielski, niemiecki czy francuski. Stale poszerzamy ofertę, mamy w ofercie języki rzadko spotykane jak arabski oraz baskijski. Dzięki temu Twoja firma może zaistnieć na niszowych rynkach, o dużym potencjale wzrostu.

Posiadamy szereg instrumentów pozwalających na monitoring postępów – są to między innymi badania konsumenckie, badania satysfakcji klientów oraz zewnętrzne monitorowanie jakości pracy konsultantów. Jedna usługa Call Center umożliwia zatem zbudowanie ogromnej przewagi konkurencyjnej w Twojej firmie.

call center prawe
call center lewe 2

Obsługa posprzedażowa tak skuteczna, że klient wróci po więcej produktów i usług Twojej firmy.

Dużym ograniczeniem przedsiębiorstw jest brak optymalizacji działań po tym, jak klient zapłaci. Zespół CCIG Group w ramach Call Center posiada wydajny zespół Back Office, który skutecznie wspiera zasoby Twojego przedsiębiorstwa od momentu sprzedaży.

Nasz dedykowany zespół zweryfikuje dane pozyskane w trakcie procesu sprzedaży, obsłuży korespondencję oraz przesyłki, zarejestruje dane w systemach CRM, przygotuje umowy. W skrócie – zoptymalizujemy procesy posprzedażowe.

Nasza gotowość na nieprzewidziane sytuacje, sprawi że Twoja firma zachowa ciągłość działania.

Oprócz tysięcy konsultantów CCIG Group posiada kilkanaście rozproszonych lokalizacji oraz serwerowni. Nasze biura są przygotowane na przejmowanie swoich obowiązków oraz uzupełnianie się w przypadku jakiejkolwiek awarii czy kataklizmu. Posiadamy redundantne serwerownie oraz pracujemy w systemach chmurowych. Nasi konsultanci mogą pracować zdalnie, jeżeli jest taka potrzeba, a dzięki odpowiedniej polityce prywatności masz pewność, że wszystkie dane są bezpieczne.

Dla Twojej firmy oznacza to jedno – nieważne, co się będzie działo za oknem lub w Twoim biurze, obsługa klienta prowadzona przez call center CCIG Group będzie w pełni działała.

omnichannel białe
call center lewe

Nasz Call Center to efektywność kosztowa Twojej firmy

Środki finansowe to krwioobieg każdej organizacji. Efektywność naszych rozwiązań pozwala na zyskanie oszczędności, które możesz przeznaczyć na rozwój strategicznych działań firmy.

Niższe koszty naszych usług są możliwe dzięki efektowi skali. Wspieramy wiele firm, co pozwala na rozłożenie kosztów zatrudnienia, inwestycji oraz operacyjnych. Dzięki zespołowi ekspertów i zaawansowanym narzędziom, skutecznie eliminujemy najczęstsze wyzwania biznesowe, zapewniając specjalistyczną wiedzę oraz niezawodną obsługę klienta. 

Nasze działania mogą przynieść finansowe korzyści dla każdej firmy – optymalizacja kosztów sięga nawet 37%! Mamy to policzone.

Call Center CCIG Group nagradzane i certyfikowane

Odkryj, co CCIG Group może zrobić dla Twojej firmy. Umów się na bezpłatną konsultację.

Call Center CCIG Group równa się ELASTYCZNOŚĆ

(dotknij kafelek, aby zobaczyć więcej)

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Rozumiemy, że każda firma jest wyjątkowa. Dlatego mamy specjalny zespół wdrożeniowy, który dostosowuje nasze usługi do indywidualnych potrzeb, Takie podejście zapewnia maksymalny wpływ na wyniki współpracy.

WYJĄTKOWA EKSPERTYZA

Nasze zespoły konsultantów składają się z doświadczonych profesjonalistów o zróżnicowanych umiejętnościach. Doświadczenie zdobyte przez lata współpracy z wieloma różnymi branżami pozwala nam oferować naszym klientom niezrównaną wiedzę i wskazówki.

SKALOWALNOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ

Wraz z rozwojem firm rosną ich wymagania. Nasze usługi zostały zaprojektowane z myślą o płynnym skalowaniu. Mamy zasoby zapewniające elastyczność niezbędną do dostosowania się do zmieniających się wymagań bez zakłóceń dla bieżącej działalności.

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

W przeciwieństwie do konkurencji, CCIG Group oferuje kompleksowy pakiet usług. Mamy wewnętrzne działy programistów, szkoleniowców, HR zapewniając całościowe wsparcie pod jednym dachem oraz eliminując potrzebę korzystania z usług wielu rozproszonych dostawców.

KONCENTRACJA NA KLIENCIE

Nasza działalność skupiona jest wokół klientów. Naszym priorytetem jest zrozumienie ich celów, wyzwań i aspiracji, aby budować trwałe partnerstwo oparte na zaufaniu i wspólnym sukcesie. Działamy tak w stosunku do Twojej firmy oraz do Twoich klientów.
CCIG - Logo - Stopka

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

U podstaw naszych usług leży wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Od analityki opartej na sztucznej inteligencji po solidne środki bezpieczeństwa. Nasz zespół ds. innowacji stale bada nowe technologie i metodologie, aby wyprzedzać branżę.

PROAKTYWNE WSPARCIE

Stawiamy na proaktywne, a nie reaktywne wsparcie. Nasze ciągle doskonalone zespoły konsultantów są zaangażowane w dostarczanie wsparcia, które przekracza oczekiwania Twoich klientów.

Nasze zasoby, Twoje korzyści

outsourcing kolorowe

Zwiększ efektywność swojej firmy dzięki Call Center CCIG Group. Nasz outsourcingowy model zarządzania, wsparcie procesów biznesowych, infrastruktura i zaawansowane technologie gwarantują poprawę konkurencyjności i oszczędności dla Twojej firmy.

Efekt skali

 • Największe call center w Europie Środkowo-Wschodniej.
  Ponad 5 500 profesjonalnie wyszkolonych agentów, stale podnoszących swoje kwalifikacje,
 • 12 biur operacyjnych w Polsce i na Ukrainie, z ponad 2600 w pełni wyposażonymi stanowiskami pracy,
 • Nasze lokalizacje wyposażone są w dedykowane przestrzenie dla operacji back-office, administracji, szkoleń i kontroli jakości.

Wielopoziomowa obsługa

 • Profesjonalna komunikacja z klientem w języku angielskim i w ponad 20 innych językach,
 • Fachowa obsługa klienta i wielokanałowa sprzedaż przez telefon, e-mail, czat, wideo i boty AI oraz social media,
 • Zabezpieczona ciągłość biznesowa 365/24/7 i wyspecjalizowana obsługa klienta.

Wymierne oszczędności:

 • Eliminacja kosztów utworzenia wewnętrznego call center.
 • Indywidualne modele rozliczeń.
 • Płynny transfer odpowiedzialności i ryzyka operacyjnego.

Nasze możliwości

ccig ikona 24/7

dostępność usług

/7
ikona języki świata

obsługiwane języki

0 ++
ikona klienci

profesjonalnych konsultantów

0

Twoje przewagi

Wzrost sprzedaży

Zadowoleni klienci

Dostęp do specialistów

Optymalizacja kosztów

Ciągłość działania

Odkryj, co CCIG Group może zrobić dla Twojej firmy. Umów się na bezpłatną konsultację.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Call Center

Call Center to uniwersalne centrum obsługi telefonicznej. Jednostka organizacyjna, która zawiera wielu pracowników, szereg narzędzi i zasobów, umożliwiając sprawne zarządzanie dużą ilością zgłoszeń wszędzie tam, gdzie kontakt telefoniczny jest kluczowy. Podstawowym zadaniem call center jest rozwiązywanie bieżących problemów konsumentów, ale także sprawne odpowiadanie na pytania, przyjmowanie reklamacji oraz aktywacja usług. Wszystko po to, by profesjonalnie reprezentować tę firmę dla której działamy.

Jednak, profesjonalny system Call Center z opcją połączeń wychodzących jest również wydajnym wsparciem działu sprzedaży oraz świetnym uzupełnieniem procesów administracyjnych i back office.

Call Center oraz Contact Center różnią się pod kilkoma względami. Call Center zasadniczo skupia się na telefonicznej obsłudze klienta, natomiast Contact Center gwarantuje rozbudowany zakres możliwości w kwestii kanałów kontaktu z klientem –  w tym e-mail, sms, chat czy obsługa platform społecznościowych. Call Center kojarzony jest głownie z dzwonieniem do klienta, natomiast Contact Center zwykle przyjmuje zgłoszenia. Możliwości Contact Center rozbudowane są wówczas o kolejkowanie zgłoszeń, ale także odsłuchiwanie i nagrywanie rozmów lub analizowanie efektywności konsultantów. Contact Center ma bardziej biznesowy charakter i służy do kompleksowego wspierania dużych przedsiębiorców. Niemniej oba terminy można używać zamiennie.

Pierwszym krokiem jest identyfikacja podstawowych oczekiwań oraz wymagań wobec obsługi klienta dla Twojej firmy. Niezawodny system Call Center wyposażony jest w zestaw funkcjonalnych czynników, dostosowanych do potrzeb klienta z różnych branż.

Warto zapoznać się z doświadczeniem i reputacją przedsiębiorstwa, które oferuje outsourcing oraz kompleksowe wdrożenie systemu Call Center. Długi staż na rynku ma ogromne znaczenie, ponieważ oznacza, że usługi dostawcy outsourcingu zostały pozytywnie zweryfikowane przez rynek.

Kolejnym etapem jest sprawdzenie, czy aplikacji Call Center towarzyszą niezawodne skrypty komunikacyjne, dbanie o standardy rozmów telefonicznych oraz strategie działania awaryjnego. Rozwiązania dla Twojej firmy wymagają przecież kontaktu z klientem oraz wsparcia technicznego na najwyższym poziomie, nawet w przypadku trudnych klientów czy nieprzewidzianych awarii.

Finalnym punktem rozważań jest elastyczność i skalowalność. Automatyzacja procesów wpływa na user experience partnera biznesowego, ale także komfort pracy. Profesjonalne Call Center stawia na elastyczne i łatwe w rozbudowie narzędzia techniczne (voip, ivr), ciągłe podnoszenie jakości obsługi, a w rezultacie rosnące zadowolenie klienta.

Elastyczny operator call center powinien specjalizować się w kilku najważniejszych narzędziach komunikacji.

Obsługa klienta to pierwszy z takich elementów, dzięki któremu eksperci mogą przeprowadzać serwis kliencki z zachowaniem najwyższych standardów. Telemarketing z kolei pozwala utworzyć idealne warunki do sprzedaży, a jednocześnie maksymalizacji zysków oraz zwrotu z inwestycji na zadowalającym poziomie. Badania CATI sprzyjają projektowaniu scenariuszów rozmowy, pomagając w ten sposób pozyskiwać klientów, wprost z idealnej grupy docelowej. Back Office natomiast to doskonały model serwisowy, optymalizujący wszelkie koszty oraz dbający o ciągłość działania. 

Doświadczony operator posiada także Dział Kontroli Jakości, który dba o odpowiednie standardy, również podczas realizacji międzynarodowych projektów. Za ten aspekt odpowiada finalna funkcja, czyli Multilingual.

Call Center dostarcza ogromnej wartości dodanej w wielu obszarach działalności firmy.

Całodobowy charakter usługi poprawia dostępność, ale również czas reakcji na wszelkie zapytania, wątpliwości oraz wahania klientów, zwiększając ich zadowolenie. Warto również podkreślić ogromny wpływ na poprawę komunikacji z klientem. Wielokanałowy model współpracy umożliwia wybór najwygodniejszej formy kontaktu, a zatem zwiększenie satysfakcji z usługi. Co więcej, funkcjonalne integracje pozwalają na personalizację, podnosząc jakość obsługi klienta.

Przewaga zewnętrznego call center przejawia się w możliwości gromadzenia wartościowych danych. Działania konsultantów umożliwiają zbieranie cennych komunikatów na temat doświadczeń konsumentów, ale także wszelkich reklamacji oraz opinii. Pozyskany w ten sposób feedback jest doskonałym fundamentem do analizowania panujących trendów, tendencji oraz potrzeb rynku. To właśnie mechanizm weryfikacji zebranych informacji pozwala na ciągłe udoskonalanie oferty, poprawę właściwości poszczególnych produktów i usług, a także poprawy jakości pracy konsultantów.

Odpowiednio wdrożone rozwiązania Call Center stanowią także świetny punkt wsparcia dla działań sprzedażowych i marketingowych. Jest to możliwe, dzięki sprawdzonym strategiom telemarketingowym, ale także skutecznym narzędziom kampanii marketingowych, w tym realizowanym ankietom, badaniom rynku oraz akcjom promocyjnym.

Kolejnym atutem jest skalowalność wszelkich procesów, ale również dostępnych zasobów. To oznacza, łatwość w dopasowaniu liczby potrzebnych pracowników do bieżących wymagań oraz potrzeb biznesu.

Innowacyjne usługi Call Center to również ogromna ergonomia i elastyczność. Nowoczesne systemy w chmurze pozwalają na zdalne użytkowanie usługi, eliminując wszelkie bariery oraz ograniczenia. Call Center oferuje również zwiększenie efektywności operacyjnej, poprzez automatyzację i powtarzalność najważniejszych procedur.

Dodatkowo, zewnętrzny Cell Center pozwala przedsiębiorstwom na pełne skierowanie uwagi oraz zasobów na podstawową działalność. Wówczas firma koncentruje się pozyskiwaniu klientów, pozostawiając aspekt zarządzania zamówieniami oraz operacjami obsługi klienta prawdziwym fachowcom.

Na koniec należy podkreślić jeszcze jeden atut omawianej usługi, czyli opcję kreowania pożądanego wizerunku. System Call Center jest instrumentem stworzonym do zarządzania reputacją oraz efektywnym administrowaniem komunikacji z konsumentem. Jakość serwisu posprzedażowego oraz i błyskawiczne reagowanie na wszelkie kryzysy, wykazuje bowiem bezpośrednie przełożenie na renomę przedsiębiorstwa.

Oczywiście, w modelu chmurowym SaaS, czyli Software as a Service można realizować zadania w tym zakresie. Managerowie biznesów B2C decydują się na taki zakres współpracy z uwagi na szereg korzyści. Nie ma potrzeby zakładania stacjonarnych biur obsługi klienta. Osoby reprezentujące firmę korzystają ze wszystkich możliwości oprogramowania znajdującego się w chmurze, bez żadnych ograniczeń lokalizacyjnych. Należy pamiętać jednak, że rozwiązania SaaS nie pokrywają wszystkich elementów związanych ze skuteczną obsługa klienta.

Dlatego outsourcing usługi Call Center jest popularny, ponieważ zachowuje wszystkie zalety SaaS oraz eliminuje ograniczenia związane z obsługą rozwiązania chmurowego. Co to oznacza w praktyce? Specjalistyczna usługa całkowicie zdejmuje z firmy konieczność angażowania się w obsługę klienta. Cała odpowiedzialność za profesjonalny personel, systematyczne szkolenia i zarządzanie operacyjne spoczywa właśnie na firmie outsourcingowej. Dodatkowo, firma nie musi posiadać gotowego know-how ani nawet dbać o poziom umiejętności interpersonalnych pracowników. W przeciwieństwie do współpracy w modelu SaaS, który nie zapewnia personelu. Outsourcing usługi Call Center maksymalizuje skuteczność działań, przy minimalizowaniu kosztów, zasobów oraz energii przedsiębiorstwa.

Warto zapoznać się z doświadczeniem i reputacją przedsiębiorstwa, które oferuje outsourcing oraz kompleksowe wdrożenie systemu Call Center. Długi staż na rynku ma ogromne znaczenie, ponieważ oznacza, że usługi dostawcy outsourcingu zostały pozytywnie zweryfikowane przez rynek.

Kolejnym etapem jest sprawdzenie, czy aplikacji Call Center towarzyszą niezawodne skrypty komunikacyjne, dbanie o standardy rozmów telefonicznych oraz strategie działania awaryjnego. Rozwiązania dla Twojej firmy wymagają przecież kontaktu z klientem oraz wsparcia technicznego na najwyższym poziomie, nawet w przypadku trudnych klientów czy nieprzewidzianych awarii.

Finalnym punktem rozważań jest elastyczność i skalowalność. Automatyzacja procesów wpływa na user experience partnera biznesowego, ale także komfort pracy. Profesjonalne Call Center stawia na elastyczne i łatwe w rozbudowie narzędzia techniczne (voip, ivr), ciągłe podnoszenie jakości obsługi, a w rezultacie rosnące zadowolenie klienta.

Praca ta wymaga odpowiednich kompetencji oraz wiedzy. Profesjonalna infolinia jest obsługiwana przez osoby szczególnie biegłe w obszarze komunikacji interpersonalnej, dbając o jasny i klarowny przekaz informacji. Dodatkowo, istotna jest znajomość asortymentu reprezentowanego biznesu, więc sama nauka poszczególnych pozycji powinna przychodzić w sposób intuicyjny. Aby zyskać zaufanie i uwagę klientów, pracownicy systemu Call Center Online muszą wykazać się ogromną cierpliwością, empatią oraz chęcią niesienia pomocy.

Dlatego bardzo ważny jest szkoleniowy i motywacyjny charakter realizowanych działań. W CCIG Group, kładziemy ogromny nacisk na szkolenia i monitorowanie jakości pracy konsultantów.

Zakres branż i sektorów, w których usługa ta pełni szczególną rolę, jest praktycznie nieograniczony. Serwis ten sprawdzi się wszędzie tam, gdzie satysfakcja klienta jest kluczowym elementem biznesu.

Do najważniejszych partnerów biznesowych zalicza się zatem przedstawicieli instytucji finansowych, dbających o doskonałe doświadczenia oraz zaufanie klientów podczas realizacji wszelkich transakcji. W tym miejscu należy wymienić również firmy ubezpieczeniowe, poszukujące specjalistów do obsługi licznych zgłoszeń, przetwarzania reklamacji, roszczeń, ale także udzielania informacji na temat polis lub nowych produktów ubezpieczeniowych.

Innym przykładem jest branża e-commerce, ciesząca się coraz większym zainteresowaniem ze strony potencjalnych klientów. Przedstawiciele wirtualnego handlu rozumieją bowiem, że to zadowolenie odbiorcy przesyłki warunkuje rentowność biznesu. Sklepy internetowe, ale także detaliczne wykorzystują rozwiązanie do obsługi aktualnych zamówień, zarządzania pojawiającymi się zwrotami lub odpowiedzi na pytania.

Opieka zdrowotna to szczególnie wrażliwy obszar, który wymaga ogromnej dyskrecji, empatii, ale także profesjonalizmu i umiejętności komunikacyjnych. Wszelkiego rodzaju kliniki, szpitale oraz prywatne przedsiębiorstwa z branży medycznej lub farmaceutycznej decydują się na współpracę w celu umawiania wizyt, wyjaśniania przebiegu poszczególnych zabiegów, udzielania wartościowych porad, wskazówek i instrukcji. Firmy zlecają także przeprowadzanie specjalnych ankiet, próbując zidentyfikować poziom zadowolenia swych pacjentów.

Również turystyka rozwija swoje możliwości przez korzystanie z usługi Call Center. Sama organizacja podróży jest bowiem dla wielu osób niezwykle skomplikowanym, złożonym i stresującym procesem, co zwiększa ryzyko kosztownych pomyłek oraz błędów. Właśnie dlatego specjalistyczne linie przewozowe, biura podróży, punkty noclegowe i hotele korzystają z doświadczenia oraz umiejętności fachowców od komunikacji interpersonalnej. Zatrudnieni konsultanci pomagają w rezerwacji wybranych lokalizacji i udzielają niezbędnych informacji na temat zbliżającego się wypoczynku.

Do pozostałych klientów zalicza się także przedstawicieli instytucji rządowych, organizacji publicznych, firm energetycznych, komunalnych, technologicznych, placówek edukacyjnych, telekomunikacyjnych i wielu innych sektorów!

Zdecydowanie tak! Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu Call Center, możliwe jest skuteczne generowanie leadów, ale także wdrażanie procesów inbound oraz outbound. W rezultacie, zaangażowanie marketingowe odpowiedniej osoby z Call Center nie ogranicza się do sprzedaży telefonicznej lub przekazywania komunikatów. Pozwala na zbieranie ważnych informacji po to, aby spersonalizować model działania firmy. Dotyczy to również kampanii promocyjnych – wspierając organizację specjalnych wydarzeń lub udzielając informacji, firma gwarantuje poprawne relacji z klientem na każdym etapie jego „customer journey”.

Odkryj, co CCIG Group może zrobić dla Twojej firmy. Umów się na bezpłatną konsultację.

  Usługi świadczone przez nasze call center

  Obsługa klienta

  Obsługa klienta to jeden z największych i najszybciej rozwijających się segmentów usług BPO. Jako lider branży call center oferujemy najwyższej jakości wielokanałową i wielojęzyczną obsługę klienta. Nasze infolinie zapewniają wysoki poziom obsługi, zwiększoną satysfakcję i lojalność klientów, wzmocnienie marki, a przede wszystkim widoczny wzrost sprzedaży.

  Sprzedaż

  Specjalizujemy się w kluczowych projektach z branży telekomunikacji, bankowości, energetyki, FMCG, ubezpieczeń, finansów, lotnictwa i innych. Wykorzystanie naszego wieloletniego  doświadczenia w telemarketingu gwarantuje maksymalne zyski firmy i zapewnia wysokiej jakości wyniki, prowadząc do szybkiego zwrotu z inwestycji.

  Poznaj wszystkie nasze usługi