Artykul
CCIG

Student czy 50+? Zaprzeczamy stereotypom.

CCIG

Przyjęło się, że praca w call center jest skierowana wyłącznie dla studentów oraz uczniów, którzy szukają swojego pierwszego doświadczenia zawodowego. W CCIG Group obalamy ten mit – oferujemy również pracę dla osób starszych. Do współpracy zapraszamy ludzi w każdym wieku, którzy łatwo nawiązują kontakty, są zaangażowane w powierzone zadania oraz nie boją się nowych wyzwań. W wykonywanej pracy ważne jest podejście do drugiego człowieka, więc i my również poważnie podchodzimy do tematu zatrudnienia studentów, jak i osób zainteresowanych pracą po 50 roku życia.

Zatrudnienie studenta często bywa problemem dla pracodawców, ze względu na brak doświadczenia. Młode osoby miewają trudności ze znalezieniem pracy, która pozwoli im na podnoszenie swoich kwalifikacji i jednocześnie zapewni odpowiedni dochód.  Doświadczenie w niektórych przypadkach ma mniejsze znaczenie niż ambicja, chęć do nauki i poszerzania swoich horyzontów. Taka sytuacja powtarza się również w przypadku ponownego zatrudnienia emeryta. Praca po 50 nierzadko spotyka się z dezaprobatą na rynku pracy. Jednak w Naszej firmie każda osoba jest mile widziana. Studenci mają możliwość stawiać swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej i zdobyć cenne doświadczenie, które z pewnością wpłynie na ich dalszy rozwój. Przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne kompleksowo przygotowujące do wykonywanych obowiązków, więc nie oczekujemy wysokich kwalifikacji. Doceniamy również już zdobyte doświadczenie osób po 50. Nabytą w przeszłości wiedzę z pewnością można wykorzystać podczas kontaktów z klientem. Praca osób starszych oraz studentów w jednym miejscu niesie wiele korzyści dla każdego ze współpracowników. Każda ze stron może się wiele od siebie nauczyć, np. wzajemnego szacunku, odpowiedzialności, zaangażowania czy chęci do realizacji nowych wyzwań.

Praca w CCIG Group to nie tylko zbieranie doświadczenia, ale i również możliwość otrzymania dobrego wynagrodzenia. Dzięki temu młode osoby są niezależne finansowo – uregulują czynsz i rachunki, a dodatkowo pozostanie na “studenckie życie”. Praca po 50 jest z kolei sposobem na zdobycie dodatkowych środków na realizację często odkładanych marzeń.

Kolejnym argumentem na to, że jest to idealna praca dla 50 plus oraz osób młodych jest elastyczny grafik. Każda z osób ma możliwość połączenia pracy z uczelnią, życiem rodzinnym oraz innymi przyjemnościami.

Ponowne zatrudnienie emeryta, jak i stworzenie możliwości rozwoju osoby młodej daje nam satysfakcję i gwarancję, że pracujemy z najlepszymi.

 
Student czy 50+? Zaprzeczamy stereotypom.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›