Aktualnosci
CCIG

Z pasji do rozwoju, z pasją w CCIG!

CCIG

Pasją Sary Kocot z CCIG Kielce jest generowanie pomysłów – takim talentem pochwaliła się ona w drugiej edycji akcji Pasjonaci z CCIG. Jednak nie tylko jej hobby jest wyjątkowe – również zgłoszenie do akcji takie było. Nasza koleżanka wnioskowała bowiem o dofinansowanie nie dla siebie, ale dla… swojej lokalizacji. Czas na finał tej historii!

Sara swoją niezwykłą kreatywność i zmysł biznesowy odkryła przed nami na początku 2015 roku, biorąc udział w wewnętrznym konkursie pomysłów na rozwiązania wspierające jakość rozmów telefonicznych z klientami. Nie tylko się zgłosiła – przygotowała od razu ponad 10 ciekawy rozwiązań! Część była możliwa do wdrożenia od razu. Były to drobne zmiany, które jednak miały duże znaczenie. Ale Sara miała też odważne sugestie. W powstały według jej pomysłu Elektroniczny Skrypt Rozmowy, zainwestowaliśmy prawie 25 000 zł. Z aplikacji każdego dnia korzysta ponad 1000 osób. A Sara powiedziała tylko, że to ważne, żebyśmy dbali o jakość i mobilizuje się do tego, żeby znów zrobić coś więcej. Bo moment końcowy jest dla niej najlepszy – ma frajdę, kiedy jej własna idea ułatwia pracę innym i pomaga w realizacji osobistych celów.

 Pasją Sary Kocot z CCIG Kielce jest generowanie pomysłów.
Z pasji do rozwoju, z pasją w CCIG!

I tak samo było w przypadku akcji Pasjonaci – programie, w ramach którego Współpracownicy CCIG mogą uzyskać dofinasowanie na realizację swojego hobby. Zgłaszają oni prezentacje swoich zainteresowań, a o tym, kto zostanie objęty programem, decydują we wspólnym głosowaniu wszyscy Współpracownicy CCIG.  Zgłoszenie przesłane przez Sarę potwierdzało tylko, że potrafi ona myśleć nieszablonowo – wnioskowała ona o wsparcie nie dla siebie, ale inicjatywy, która obejmie wszystkie jej koleżanki i kolegów z CCIG Kielce! Napisała: moja pasja polega na poszukiwaniu ciekawych, niestandardowych rozwiązań. Staram się łączyć wiedzę z wielu (najczęściej odległych sobie) dziedzin. Dlaczego się zgłaszam? Ponieważ wiele rzeczy lubię robić ,,na odwrót”, tak też podeszłam do konkursu Pasjonaci z CCIG. Dlatego środki z dofinansowania przeznaczę na odnowienie sali, która będzie miejscem kreatywnym, środowiskiem do twórczej pracy, w którym mogłyby odbywać się spotkania w celu wymiany pomysłów oraz poglądów. To tam odbywałoby się tworzenie nowych rozwiązań dla CCIG np. poprzez burzę mózgów”. 

 

 Pokój kreatywny w CCIG Kielce powstał z inspiracji Sary Kocot, która na codzień współpracuje z tamtejszą lokalizacją jako Telefoniczny Doradca Klienta.
Z pasji do rozwoju, z pasją w CCIG!

Choć ostatecznie projekt Sary nie znalazł się w gronie tych objęty programem sponsoringu, nie zapomnieliśmy o nim. Przy okazji remontu kieleckiej lokalizacji w lipcu 2016 roku wygospodarowaliśmy salkę, która została urządzona wg jej pomysłu! Jest ona ogólnodostępna. I zgodnie z zamysłem Sary – który jak najbardziej wspieramy – “będzie idealnym miejscem spotkań współpracowników CCIG, bez względu na zajmowane stanowisko, którzy mają pomysł na usprawnianie działań w firmie lub szukają konkretnego rozwiązania w związku z aktualną potrzebą, na którą firma będzie mogła odpowiedzieć. Dla ludzi, którzy chcieliby działać więcej w firmie, realizując swoje pasje, korzystając z naturalnych predyspozycji. Choć czasem narzeka się na to, że osoby kreatywne szybko się nudzą i mają tendencję do skakania między projektami, ich pomysłowość jest niezastąpiona. Potrafią znaleźć rozwiązania większości problemów, a ich myślenie jest standardowe i nowatorskie.”

Sara jest Telefonicznym Doradcą Klienta nieprzerwanie od kwietnia 2012r. To niezwykły staż na słuchawce. Mówi, że w CCIG poznała dużo więcej perspektyw i możliwości. A my uważamy, że poznajemy je dzięki Sarze. Dlatego z dumą prezentujmy pokój kreatywny w CCIG Kielce, który powstał dzięki jej inspiracji.

 Pozostałe sale w CCIG Kielce także prezentują się w nowej odsłonie - muzycznej. Można powiedzieć, że w lokalizacji wszystko gra :)
Z pasji do rozwoju, z pasją w CCIG!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›