Aktualnosci
CCIG

Ważne informacje – dalsze działania

CCIG

Zależy nam na tym, żeby o wszystkim na bieżąco informować.

Poniżej znajdziecie podsumowanie sytuacji i podjętych działań w ostatnich dniach:

  • Nadal pracujemy nad uruchomieniem pracy zdalnej – pierwsza partia sprzętu została skonfigurowana i dostarczana do naszych konsultantów, którzy pracują już z domu. W najbliższych dniach liczba gotowych stanowisk do pracy zdalnej będzie szybko rosła!
  • Na bieżąco monitorujemy dostępność środków do dezynfekcji rąk i stanowisk pracy w poszczególnych lokalizacjach i dbamy o to, by ich dla was nie zabrakło. Mamy bardzo duże zapasy w każdej lokalizacji, używajmy ich zgodnie z zaleceniami.
  • Tam gdzie jest to możliwe zwiększamy odstępy pomiędzy stanowiskami pracy. Praca zdalna pozwoli nam na ograniczenie liczby osób pracujących jednocześnie w poszczególnych biurach.
  • Odmawiamy wstępu do naszych biur osobom z zewnątrz, których obecność nie jest niezbędna.
  • Wprowadziliśmy szkolenia wideo/on-line dla konsultantów – szkolenia dostępne są już dla części projektów. Docelowo wszystkie szkolenia będą mogły być prowadzone zdalnie.
  • Zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania biur – poza standardowymi usługami sprzątania zapewniliśmy sprzątanie z zastosowaniem specjalnych środków dezynfekcyjnych przez firmy zewnętrzne. Czyszczone są również na bieżąco klamki, poręcze i wszystkie elementy, których często dotykamy.
  • Przypominamy, że w naszych biurach są informacje o standardach bezpieczeństwa w czasie pandemii – pamiętajcie o nich.
  • Monitorujemy czy w naszych biurach nie pojawiają się osoby z objawami grypy lub przeziębienia – pamiętajcie, jeśli macie takie objawy #stayathome.
  • Na bieżąco reagujemy na Wasze uwagi.

 

Jeżeli macie sugestie dotyczące możliwych usprawnień lub coś budzi Wasz niepokój – przekazujcie proszę takie informacje niezwłocznie do swoich menedżerów lub szefów lokalizacji – pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was i na bieżąco będziemy reagować.

 

Zespół CCIG Group

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›