Aktualnosci
CCIG

Wakacje, morze i praca!

CCIG

Kiedy minie pierwsze zmęczenie sesją, studenci zaczynają myśleć o tym, gdzie „wyskoczyć w plener”, który koncert lub imprezę się wybrać. Często jednak ich drugą myślą jest to, skąd w studenckim budżecie wziąć na to fundusze. I wtedy zaczynają rozglądać się za pracą. Najlepszą dla nich opcją byłoby takie zajęcie, które pozwoli im nie tylko zarabiać, ale też znaleźć czas na korzystanie z wakacji. A taką możliwość daje współpraca z naszym gdańskim oddziałem, który znajduje się przy Alei Grunwaldzkiej w Centrum Biurowym Neptun.

Jedną z korzyści ze współpracy z CCIG  są tygodniówki – jeśli współpracownicy chcą mogą otrzymywać wypłatę w piątek (czyli tuż przed weekendem:) lub raz w miesiącu. Również grafik ustalany indywidualnie, co pozwala zaplanować czas na pracę i przyjemności.

 Z CCIG Gdańsk możesz łączyć wakacje i pracę - pozwala na to indywidualnie ustalany grafik.
Wakacje, morze i praca!

Gdański oddział CCIG został otwarty w 2014 roku przy wsparciu InvestGDA – spółki miasta Gdańsk, która dba o rozwój gospodarczy Metropolii Gdańskiej poprzez angażowanie się w projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości oraz przyciąganiem bezpośrednich inwestycji gospodarczych. Spółka jest partnerem inicjatywy Invest in Pomerania.

Aktualnie do CCIG Gdańsk  poszukujemy kandydatów do roli Konsultantów Telefonicznych na projekty z różnych sektorów. Dzięki nim każdy student będzie mógł rozwinąć swoje umiejętności miękkie oraz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.  Zainteresowane osoby mogą aplikować na naszej stronie w zakładce praca lub wysłać @ na adres: hr-gdansk@ccig.pl

Zapraszamy!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›