Aktualnosci
CCIG

Telemarketer Roku 2019 | Mamy zwycięzcę!

CCIG

Niedawno zostały wręczone nagrody w konkursie Telemarketer Roku 2019 i Złota Słuchawka. Mamy przyjemność poinformować, że nagrodę główną w kategorii: Nagroda Specjalna „Czat” zdobyła nasza Konsultantka – Anna Piekarz :)

Aniu, gratulujemy! Jest to niezwykłe wyróżnienie, które na pewno motywuje do dalszej pracy i pozwala docenić wielu osobom, jak dobrze wyszkolonych i profesjonalnych mamy Konsultantów. Tym bardziej, że nagroda w tej kategorii pojawiła się dopiero w tegorocznej edycji Telemarketera Roku i zależało nam na pokazaniu, że kanał komunikacji biznesowej jakim jest chat, nie jest nam obcy.

Również gratulacje dla Przemka Dudka z jednej z naszych spółek tj. CCDS, który awansował do rundy finałowej w tej samej kategorii.

Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji konkursu. Na pewno weźmiemy udział w niejednej kategorii i zgłosimy conajmniej kliku naszych Konsultantów.

Pełna lista zwycięzców poszczególnych kategorii: https://telemarketerroku.pl/zwyciezcy-konkursu-telemarketer-roku-2019

 
Telemarketer Roku 2019 | Mamy zwycięzcę!

O konkursie:

Ogólnopolski konkurs na najlepszego Telemarketera Roku jest inicjatywą Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB.

Konkurs po raz pierwszy został przeprowadzony w 2009 roku, a w 2019 roku odbędzie się jego 11. edycja. To jedyne tego typu wydarzenie branży call i contact center, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem firm zgłaszających konsultantów telefonicznych. Po dziesięciu edycjach konkursu liczba uczestników zwiększyła się z 54 do blisko 200.

Celem konkursu jest promocja i zwiększenie prestiżu pracy konsultanta telefonicznego. SMB zależy na tym, aby poprzez konkurs promować najlepsze standardy i praktyki w telefonicznej komunikacji z klientami, co przyczyni się do poprawy wizerunku branży cc.

(źródło: https://telemarketerroku.pl/)

 
Telemarketer Roku 2019 | Mamy zwycięzcę!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›