SPRZEDAŻ

Od 17 lat specjalizujemy się w wielokanałowej sprzedaży produktówi usług. Realizujemy kluczowe projekty dla największych przedstawicieli z branż takich jak: telekomunikacyjna, bankowa, energetyczna, FMCG, ubezpieczeniowa, finansowa, lotnicza.

Zakres usług sprzedażowych

Od 17 lat specjalizujemy się w wielokanałowej sprzedaży produktów i usług. Realizujemy kluczowe projekty dla największych przedstawicieli z branż takich jak: telekomunikacyjna, bankowa, energetyczna, FMCG, ubezpieczeniowa, finansowa, lotnicza.

Oprócz sprzedaży telefonicznej gwarantujemy naszym klientom wsparcie w realizacji projektów mających na celu pozyskanie leadów, umawianie spotkań handlowych oraz lokalizacji Klientów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży telefonicznej gwarantujemy maksymalizację zysków Twojej firmy, zapewnienie jakości na najwyższym poziomie przy jednoczesnym szybkim zwrocie z inwestycji.

Nasz zespół to profesjonalni sprzedawcy specjalizujący się w sprzedaży telefonicznej. Wysoką skuteczność sprzedażową osiągamy łącząc kontakt telefoniczny z wielokanałową komunikacją z klientami. Dzięki narzędziom do obsługi staramy się zamykać sprzedaż już przy pierwszym kontakcie z klientem. Na co dzień wspieramy naszych Kontrahentów w planowaniu akcji sprzedażowych, ustalamy wolumeny, budujemy bazy teleadresowe, tworzymy zespoły dedykowane do konkretnych kampanii jednocześnie udostępniając naszym Kontrahentom stały dostęp do wyników prowadzonych kampanii.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›