Elżbieta Gładkowska

Telesprzedaż

Elżbieta Gładkowska
Senior Communications Specialist. Odpowiada za tworzenie i realizację komunikacji biznesowej, działania employer brandingowe oraz koordynuje działania o charakterze społecznym i CSR. Komunikacja to jej żywioł.

Telesprzedaż

To wszystkie działania związane ze sprzedażą towarów/usług podczas rozmowy telefonicznej. Proces zaczyna się od przygotowania konsultanta do wykonywania połączeń. Podczas szkolenia poznaje on techniki sprzedażowe, negocjacji, zbijania obiekcji oraz sprzedawany produkt. Kolejny etap to tworzenie personalizowanych pod kątem grupy klientów skryptów rozmów. Następnie przechodzimy do rozmów sprzedażowych, których jakość jest kontrolowana. Obecnie coraz większą wagę przykłada się do trafnego doboru baz do poszczególnych akcji marketingowych, dzięki czemu telesprzedaż jest jeszcze bardziej skuteczna.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›