Elżbieta Gładkowska

Social media sales

Elżbieta Gładkowska
Senior Communications Specialist. Odpowiada za tworzenie i realizację komunikacji biznesowej, działania employer brandingowe oraz koordynuje działania o charakterze społecznym i CSR. Komunikacja to jej żywioł.

Social media sales

Autorskie narzędzie CCIG, które umożliwia pozyskiwanie i obsługę klientów w kanale social media. Jak to działa? Dzięki odpowiedniej analizie wpisywanych przez potencjalnego klienta fraz możemy poznać jego preferencję i zachowania w mediach społecznościowych. To pozwala nam dotrzeć do niego ze dopasowanym idealnie dla niego komunikatem i ofertą. Najłatwiej zilustrować to przykładem: potencjalny klient na portalu społecznościowym prosi o pomoc w wyborze najlepszego produktu np. aparatu. Firma produkująca sprzęt foto, która w tym momencie doradzi mu na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji, już nawiązuje z nim relację. Może dopytać o jego potrzebę (czy aparat ma być profesjonalny, jaka półka cenowa itp.) i zaproponować konkretny model, zwiększając tym samym szanse sprzedażowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›