Aktualnosci
CCIG

Przeprowadziliśmy przeprowadzki

CCIG

W ostatnim czasie przeprowadziliśmy dwie przeprowadzki lokalizacji, która dotychczas znajdowała się przy ul. Szewskiej 8 w budynku biurowym Magdalenka.

Pierwsza zakończyła się w zeszłym tygodniu, kiedy Działu Kontroli Jakości dołączył do naszego zespołu na ul. Św. Mikołaja, gdzie zajął jedną z części dotychczasowego biura.

Nowy adres w Zaułku Świdnickim, po sąsiedzku do lokalizacji CCIG Świdnicka znalazł Back Office, który dzisiaj rozpoczął dzień w nowym biurze. Kamienica numer 19 przy ulicy Ofiar Oświęcimskich powstała w 1869 roku na miejscu gotyckiej kamienicy przebudowanej w renesansie, której fragmenty zachowały się w piwnicach budynku. Back Office rozgości się w kamienicy na drugim piętrze. Biuro będzie składało się z kilku pomieszczeń, które zostaną zaaranżowane na potrzeby specyfiki wykonywanych tam zadań.

 Powitanie Działu Kontroli Jakości przy słodkich pączkach
Przeprowadziliśmy przeprowadzki
 Tort powitalny dla Back Office
Przeprowadziliśmy przeprowadzki
 Dział Kontroli Jakości w nowej lokalizacji
Przeprowadziliśmy przeprowadzki
 
Przeprowadziliśmy przeprowadzki
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›