Telefoniczny Doradca Klienta – Kielce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych współpracowników, proponujemy nowoczesne sposoby przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych -> witamy w czasie zdalnych rozmów rekrutacyjnych!

Dostosujemy termin rozmowy do Twojego kalendarza.

Obowiązki:

• Badanie potrzeb Klientów
• Aktywna sprzedaż produktów
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
• Raportowanie bieżących wyników prac
• Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• Preferowane dynamiczne osoby nawet bez doświadczenia
• Chęć nauki i rozwoju oraz gotowość zaangażowania w wykonywane prace
• Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem
• Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,30zł/h brutto (podstawa) + wysoka prowizja sprzedażowa
• Regularne szkolenia podnoszące kompetencje
• Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu
• Elastyczny grafik pracy- sam decydujesz kiedy pracujesz
• Możliwość awansu w strukturach firmy

Zainteresowała Cię ta oferta?

LUB

POLEĆ ZNAJOMEMU

ZAPYTAJ O OFERTĘ
polski

Pozwól nam usprawnić nasze usługi i odpowiedz na pytania.