Artykul
CCIG

Telefoniczny doradca klienta

CCIG

Zdobądź doświadczenie w call center!

Praca w call center to często jedno z pierwszych doświadczeń zawodowych. Na zatrudnienie w takim miejscu decydują się jednak nie tylko studenci, ale także osoby, którym zależy na elastycznym grafiku oraz możliwości samodzielnego wpływania na wysokość swoich zarobków. W zespołach można znaleźć konsultantów telefonicznych uczęszczających jeszcze do szkoły średniej, jak i takich powyżej 50 roku życia. Wiek nie jest bowiem istotnym kryterium – w zawodzie tym sprawdzają się przede wszystkim osoby otwarte, przyjaźnie nastawione do ludzi, z dobrą dykcją, a tych można spotkać w każdym przedziale wiekowym.

Czego wymaga się od telefonicznego doradcy klienta?

Nie jest prawdą, że trzeba posiadać pewne wrodzone cechy, by odnieść sukces jako konsultant infolinii. Wiele z potrzebnych umiejętności można nabyć w trakcie szkoleń i warsztatów, które prowadzone są już od początku zatrudnienia. Codzienne rozmowy z klientami również wpływają na wzrost pewności siebie, swobodę komunikacji i większą skuteczność w negocjacjach. Jeśli w trakcie pojawiają się jakieś problemy lub wątpliwości, konsultanci mogą zwrócić się o pomoc do team leaderów i trenerów, który czuwają nad jakością prowadzonych rozmów i udzielają konkretnych wskazówek.

Dodatkowe atuty pracowników call center

Polskie call center już od pewnego czasu otwierają swoje usługi na rynki światowe, wobec czego bardzo cenione i poszukiwane są osoby biegle posługujące się językami obcymi. Przykładowo konsultant telefoniczny z językiem niemieckim może liczyć na stawki wyższe nawet o połowę, jeszcze bardziej doceniane są osoby władające takimi egzotycznymi językami jak np. chiński czy wietnamski. Praca konsultanta telefonicznego z językiem niemieckim, francuskim czy językami słowiańskimi to częsty wybór studentów filologii, który pozwala im szlifować znajomość różnych akcentów i używanych na co dzień zwrotów.

 

 

 
Telefoniczny doradca klienta

Telefoniczny doradca klienta Wrocław

Wrocław to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. W stolicy Dolnego Śląska uczy się ponad 100 tysięcy żaków. Wielu z nich w trakcie studiów poszukuje pracy dorywczej lub stałej. Dobrym wyborem, pozwalającym na zachowanie elastycznego grafika jest praca jako telefoniczny doradca klienta. W samym centrum Wrocławia mieści się siedziba Call Center Inter Galactica, gdzie wiele osób zdobywało swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, ale nie mniej pięło się po ścieżkach kariery na wyższe stanowiska.

Praca dla  konsultanta infolinii Opole

Z nie mniejszym zainteresowaniem spotykają się oferty pracy dla konsultantów infolinii w Opolu. Tutejsza siedziba Call Center Inter Galactica realizuje różnorodne projekty, które pomagają się rozwinąć studentom wielu kierunków, m.in. bankowości czy marketingu. Rekrutacja na nowe stanowiska pracy odbywa się tam regularnie, więc CV można złożyć w dowolnym momencie.

Konsultant telefoniczny Tarnów

Osoby szukające pracy konsultanta telefonicznego, mogą ubiegać się o to stanowisko również w tarnowskim w Call Center Inter Galactica. To doskonała okazja, by nauczyć się pracy zespołowej w organizacji zorientowanej na cele. Doświadczenie to procentuje na przyszłość – umiejętności miękkie zdobyte w zawodzie konsultanta sprawdzają się niemal w każdej dziedzinie życia.

Telefoniczny doradca klienta Gdynia

Gdynia jako jedno z najszybciej rozwijających się miast Pomorza zachęca coraz więcej osób do przyjazdu w poszukiwaniu zatrudnienia. Młode i ambitne osoby, które chcą mieć kontrolę nad wysokością swoich zarobków, a jednocześnie zachować elastyczny grafik, mogą starać się o pracę jako telefoniczni doradcy klienta w oddziale Call Center Inter Galactica w Gdyni.

 
Telefoniczny doradca klienta

 

Konsultant telefoniczny Gdańsk

Gdańsk jest częstym celem studentów i osób poszukujących nowej pracy. Jednym z miejsc, w którym mogą starać się o zatrudnienie, jest Call Center Inter Galactica, które mieści się w biurowcu w samym sercu miasta. Osoby, które dołączą do zespołu tego call center, otrzymają szansę na nauczenie się pracy z wieloma typami klientów, skutecznego badania ich potrzeb i rozwiązywania problemów. To cechy, które idealnie sprawdzają się w zawodach związanych z marketingiem, warto więc mieć takie doświadczenie w CV.

Konsultant infolinii Częstochowa

Kolejnym z miast, w których znajduje się siedziba Call Center Inter Galactica, jest Częstochowa. Oddział ten mieści się w centrum, w pobliżu uczelni wyższych i głównych węzłów komunikacyjnych. Osoby pracujące jako konsultanci w Częstochowie mają możliwość zdobycia nie tylko atrakcyjnego  wynagrodzenia podstawowego, ale także premii za efekty swojej pracy, co skutecznie motywuje do dalszych starań.

Telefoniczny doradca klienta Kielce

Telefoniczni doradcy z Call Center Inter Galactica w Kielcach realizują projekty dla klientów indywidualnych i biznesowych, oferując i utrzymując usługi związane z branżą telekomunikacyjną. W oddziale tym zatrudnienie znajdują osoby już od 16 roku życia, pracuje wielu studentów i świeżo upieczonych absolwentów. Panująca tam atmosfera sprzyja kreatywności i sprawia, że pracownicy nie traktują spędzanych tam godzin jako przymusu.

Telefoniczny doradca klienta | ccig.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›