Aktualnosci
CCIG

Duży krok w przód | Otwarcie CCIG Katowice

CCIG

W dniu wczorajszym tj. 1 sierpnia otworzyliśmy nową lokalizację pod banderą CCIG w Katowicach. Jest to kolejny krok, który przeświadczył nas w tym, żę dobrze to za mało i trzeba ciągle wychodzić z inicjatywą oraz szukać nowych wyzwań. Bo niewątpliwie otwarcie biura w Katowicach było dla nas wyzwaniem pod kątem wielu aspektów, ale o tym w dalszej części.

Wbiliśmy kolejną pinezkę na mapie Polski i to jest dla nas bardzo cenne. Zarazem budujące przeświadczenie, że robimy kawał dobrej roboty (tzw. “job well done!”) i pozwala na chwilę pauzy i dumy w zgiełku codziennej pracy wszystkich oddziałów w kraju. Obecnie całe CCIG Group liczy trzynaście biur w jedenastu miastach, w których skład wchodzą marki CCIG (call Center Inter Galactica), CCP (Call Center Poland) oraz CCDS (Call Center Dynamic Sales).

Katowice to miejsce, które bardzo mocno wiążę naszą grupę z firmą Orange Polska. Ścisła współpraca właśnie z OPL, pozwoliła nam otworzyć partnerskie biuro. Znajduje się ono w nowym kompleksie biurowym Silesia Business Park i od wczoraj funkcjonuje pod banerem CCIG.

 
Duży krok w przód | Otwarcie CCIG Katowice

“Współpracujemy z Orange Polska nie od dzisiaj, zresztą wiecie to doskonale. Naszym osobistym sukcesem jest to, że grupa CCIG zwiększyła swój staff o 600 osób w przeciągu pół roku. Dzięki właśnie Wam, bo dwustu osobom z nowej lokalizacji Katowice, ta liczba sześciuset była możliwa do osiągnięcia. To nie jest ostatnie słowo w tym roku, jestem bardzo szczęśliwy” – takimi słowami między innymi powitał pracowników nowej lokalizacji Marcin Kapralski, CEO.

Nie tylko prezes CCIG Group był pod wrażeniem. Z ramienia Orange Polska była z nami Magdalena Krupa, która dodała, że “Pomysł, który nam się narodził jakiś czas temu, wydawał się jeszcze niedawno nierealny i pomimo wszystkich aspektów technicznych (meble, wyposażenie biura) ten projekt nie udałby się bez Was i Waszego zaufania. Zaufaliście nam, że nic się dla Was nie zmieni przy zmianie lokalizacji. Wasza decyzja spowodowała, że z dnia na dzień możemy zacząć pracę w nowym modelu z naszym wieloletnim partnerem, CCIG”. 

Ostatnią z trzech osób, które otwierały lokalizację CCIG Katowice był Roman Kornik, nowy dyrektor lokalizacji, który również był pełen pozytywnych emocji i niesamowicie nakręcony: “Gdyby nie magia, czyli świetna organizacja pracy, zaangażowanie i Wasza otwartość – pewnie by się to nie udało. Powiem jedną rzecz, na sam koniec, ja osiągnąłem ze swoim zespołem to, co chciałem – pracować z tymi samymi ludźmi, z którymi pracowałem jeszcze wczoraj. Najważniejsze jest to, że jedziemy z Galaktyczną Współpracą!”

 

Jak “słychać” po wypowiedziach hostów naszego otwarcia, było to bardzo duże przedsięwzięcie dla wszystkich zaangażowanych. Wymieniać można by ich wiele i tak też się stało wczoraj. 

Tak wiele w tak krótkim czasie – magia. Tak można podsumować wczorajszy dzień.

 
Duży krok w przód | Otwarcie CCIG Katowice
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›