Artykul
CCIG

Call Center rozmowa kwalifikacyjna

CCIG

Wśród osób, które przecierają dopiero swój szlak na rynku pracy, rozmowa kwalifikacyjna może nieść ze sobą dość sporą dawkę stresu. Każdy, kto kiedyś stawiał pierwsze kroki wie jakie to uczucie kiedy po drugiej stronie stołu zasiada pracodawca, który poszukuje najlepszych osób do swojego zespołu. Jakie zada pytania, jak my się do tego ustosunkujemy, czy oceni nas dobrze, czy powiemy wszystko to, co jest ważne i czy w końcu otrzymamy upragnioną pracę – zastanawia się praktycznie każdy kto pracy szuka i miał przyjemność uczestniczyć w choćby jednej rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Kto przychodzi na rozmowy do Call Center?

Praca w call center to praca nie tylko dla osób młodych, szukających zatrudnienia na krótki okres, to także praca, z którą studenci, bądź też już uczniowie, wiążą się na dłuższy okres,  nierzadko pozostając w strukturach organizacji również po zakończeniu nauki kontynuując swój rozwój również na stanowiskach zarządzających. To także praca dla osób już z doświadczeniem, którzy szukają stabilizacji i chcą rozwijać swoje umiejętności w tego typu organizacjach, w różnych jej strukturach.

 

Rozmowa kwalifikacyjna w Call Center Inter Galactica?

Przychodząc do call center na rozmowę kwalifikacyjną, na pewno należy zabrać ze sobą uśmiech i przede wszystkim dobre nastawienie. Praca w “CC” to interakcja z ludźmi, zatem rekruterzy starannie i szczegółowo przedstawiają informacje o tym, jak wygląda praca w firmie, jakie są zarobki, w tym możliwości uzyskania dodatkowych premii i bonusów, jakie firma oferuje benefity, jak wyglądają poszczególne etapy zatrudnienia. W Call Center Inter Galactica na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy stawiają przede wszystkim na przyjazną atmosferę rozmowy, co do minimalnego poziomu redukuje stres, a że większość z nich ma już doświadczenia “na słuchawce”, w pełni są w stanie odpowiedzieć na pojawiające się pytania w głowach kandydatów.

 

 
Call Center rozmowa kwalifikacyjna
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›