Hurra! Pierwsza Praca

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łączenie pierwszej pracy ze studiami wiele od Ciebie wymaga. Dlatego doceniamy, że już na studiach myślisz o swojej przyszłości. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Ci start!

1. PEWNA STAWKA ZA GODZINĘ

Za każdą godzinę otrzymujesz stałe wynagrodzenie 14,70 zł brutto – bez względu na ilość godzin, które przepracujesz. To proste: pracujesz 100 godzin – dostajesz 1470 zł.

2. PREMIE I PROWIZJE

Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracowujesz prowizję oraz premie za wyniki i sukcesy, związane z zadaniami na danym projekcie. Możesz też brać udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.

3. 1 MIESIĄC = 2 WYPŁATY

Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu – do 7. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 21. dnia każdego miesiąca – premię za sukcesy. Zawsze w terminie.

4. PRZYGOTOWANIE DO ROLI

Nie oczekujemy od Ciebie praktyki zawodowej – to od nas ją dostaniesz. Najpierw weźmiesz udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń Uknow, gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i usługach firmy, jaką będziesz reprezentować, oraz nauczysz się jak zainteresować i zbadać potrzeby Klientów, poznasz nowoczesne techniki sprzedaży, dowiesz się jak argumentować, negocjować i zbijać ewentualne obiekcje. Podczas codziennej pracy możesz też liczyć na warsztaty kompetencyjne, coachingi i bieżące wsparcie Managera i Trenerów.

5. ZOSTAŃ EKSPERTEM

Nawet osoba nieśmiała może zostać supersprzedawcą! Będąc Telefonicznym Doradcą Klienta, podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

6. RELAKS

W każdym oddziale jest strefa, w której odpoczywamy przy piłkarzykach czy grach na PS3, przegryzając świeże owoce – z dostawą dwa razy w tygodniu.

7. OSZCZĘDNOŚCI

Co miesiąc masz dostęp do nowej karty z rabatami na popularne wśród młodych ludzi produkty i usługi.

8. PRACUJ ZE ZNAJOMYMI

Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty – młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi – będzie Wam raźniej!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›