Oferta pracy

Asystent/ka ds. kadr i płac - Wrocław

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w Polsce. Obecnie do naszego zespołu w naszej siedzibie we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako Asystent/ka ds. kadr i płac będziesz odpowiedzialny/a za:

  • administrowanie umowami cywilnoprawnymi,
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,
  • weryfikacja statusu konsultantów,
  • prowadzenie teczek osobowych,
  • wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń i przygotowaniu listy płac.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają wykształcenie wyższe lub studiują na III-IV rok studiów - oczekiwany profil: administracja, prawo,
  • są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w wymiarze co najmniej 30 godzin, między 9 a 17,
  • znają pakiet office na dobrym poziomie,
  • posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • umieją pracować pod presją czasu, są dokładne, skrupulatne,
  • cechuje je komunikatywność i lubią pracę z ludźmi.

OFERUJEMY

Zrób pierwszy krok w stronę swojej kariery zawodowej i dołącz do naszego zespołu! Gwarantujemy, że zyskasz nowe doświadczenie zawodowe na rynku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Codziennie rano napijesz się pysznej kawy w doborowym towarzystwie :), w tygodniu otrzymasz świeże owoce, damy Ci możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej, jak również karty Multisport i naszej strefy relaksu :)
Otrzymasz ogromną szansę rozwoju w strukturach w CCIG Group.

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej!