Oferta pracy

Konsultant infolinii lotniczej - Warszawa

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w Polsce. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Twoje zadania:

  • obsługa infolinii przychodzącej w jednym z wyżej wymienionych języków, w tym spraw dotyczących terminów lotów i rezerwacji,
  • obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów, rezerwacji lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
  • obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
  • obsługa systemu rezerwacji lotniczej,
  • obsługa livechata.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób, które:

  • bardzo dobrze, zarówno w mowie i piśmie, posługują się jednym z następujących języków: angielskim, francuskim, hiszpańskim, rumuńskim,
  • znają język angielski w stopniu komunikatywnym, niezbędnym do obsługi systemu,
  • chcą rozwijać się językowo w pracy w międzynarodowym zespole,
  • cechuje je komunikatywność, dokładność i nastawienie na realizację zadań,
  • lubią pracę z ludźmi:)

OFERUJEMY

Dla Ciebie:

  • gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + atrakcyjny system prowizyjny,
  • dwie wypłaty w miesiącu,
  • możliwość pracy w systemie full-time lub part-time,
  • w przypadku obsługi infolinii w języku angielskim możliwość pracy w każdym dniu tygodnia na wszystkich zmianach,
  • profesjonalne przygotowanie do roli i realizacji zadań,
  • rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
  • kartę rabatową, pyszną poranną kawę i rozmowy w 15 językach w sali relaksu:)