Oferta pracy

Trainer - Warszawa

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w Polsce.
Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Trainer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Twoje zadania:

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów w lokalizacji z zakresu danego produktu,
  • prowadzenie warsztatów z kompetencji miękkich w języku angielskim,
  • przeprowadzanie testów, coachingów, monitoringów,
  • raportowanie wyników, uzupełnianie raportów z wynikami konsultantów, tabel efektywności, itp.,
  • ścisła współpraca z managerami w zakresie rozwoju konsultantów telefonicznych,
  • tworzenie nowych materiałów warsztatowych, skryptów rozmów itp.

WYMAGANIA

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższego lub w trakcie studiów,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej prowadzenie szkoleń,
  • umiejętności prowadzenia warsztatów/szkoleń,
  • umiejętności zarządzania procesem grupowym,
  • znajomości technik i wskaźników sprzedaży,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego,
  • komunikatywności i umiejętności współpracy z ludźmi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • nastawienia na realizację celów,
  • elastyczności w działaniu.
Mile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w call center.

OFERUJEMY

Dla Ciebie:

  • długoterminowa współpraca,
  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko,
  • duży wpływ na rozwój kadry w lokalizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, karta rabatowa,
  • przyjazna atmosfera i pyszna poranna kawa :)