Oferta pracy

Junior Reporting Specialist - Wrocław

Szukamy ludzi z osobowością. Uważamy, że łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.
Do naszego zespołu w Dziale Raportowania, szukamy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

W CCIG Group będziesz odpowiedzialny/a za:

  • tworzenie cyklicznych raportów z bieżącymi wynikami sprzedaży oraz estymacją na potrzeby klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzenie jednorazowych zestawień i analiz na potrzeby Pionu Sprzedaży i Zarządu
  • weryfikowanie zgodności raportów zewnętrznych i wewnętrznych
  • monitorowanie i kontrolę wyników pracy poszczególnych projektów
  • raportowanie wyników konkursów prowadzonych w Pionie Sprzedaży
  • weryfikowanie poprawności danych w zakresie wynagrodzeń
  • realizowanie dodatkowych obowiązków z zakresu raportowania zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

WYMAGANIA

Jeżeli:

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne (mile widziana znajomość struktur baz danych)
  • znasz bardzo dobrze pakiet Office, w szczególności biegle obsługujesz arkusz kalkulacyjny (mile widziana znajomość zasad raportowania wskaźników sprzedaży)
  • znasz MySQL (mile widziana znajomość języków R, VBA lub narzędzia IBM Cognos)
  • masz wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów na kierunkach: ekonomia, ekonometria, statystyka, analityka lub pokrewne
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • jesteś osobą dokładną, skrupulatną, rzetelnie podchodzącą do wykonywanych zadań,

to znaczy, że poszukujemy właśnie Ciebie.

OFERUJEMY

Dołączając do naszego zespołu zapewnimy Tobie:

  • wsparcie merytoryczne na każdym polu współpracy,
  • współpracę w przyjaznym zespole,
  • możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
  • benefity sportowe i zdrowotne, owoce dwa razy w tygodniu,
  • pracę w miłej atmosferze i pyszną kawę!
  • biuro w centrum miasta, wszystkim dojedziesz:)