Oferta pracy

HR Specialist - Warszawa

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy i nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałamiw ponad 13 miastach w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Twoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska konsultanckie w dziale multijęzykowym,
  • kreowanie i realizacja strategii komunikacji rekrutacyjnej na rynku lokalnym, w tym ścisła współpraca z działem marketingu,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • ścisła współpraca z Biznesem w lokalizacji,
  • opieka nad lokalnym procesem wyboru kadry managerskiej, w tym przygotowanie i przeprowadzanie sesji AC,
  • raportowanie wyników realizacji zadań wg ustalonych wskaźników oraz bieżąca analiza prowadzonych działań,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki na rynku lokalnym.

WYMAGANIA

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • doświadczenia w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, a także umiejętności współpracy w grupie,
  • silnej koncentracji na realizacji celów.

OFERUJEMY

Dla Ciebie:

  • długoterminowa współpraca,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • odpowiedzialne samodzielne stanowisko,
  • karta Multisport, karta rabatowa,
  • opieka medyczna Luxmed,
  • przyjazna atmosfera,
  • pyszna poranna kawa:)