Oferta pracy

Konsultant infolinii medycznej | Praca dla studenta - Rzeszów

Jesteśmy największą w Polsce firmą z branży call i contact center, a nasi współpracownicy odgrywają ważną rolę w osiąganiu sukcesów. Cechuje nas elastyczność, wysoka jakość i nastawienie na realizację celów.

W związku z dynamicznym rozwojem nowego projektu poszukujemy osób na stanowisko Konsultant infolinii medycznej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- informowanie o zasadach korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej i funkcjonowania systemu ubezpieczenia zdrowotnego,
- informowanie o zasadach dostępu do pomocy specjalistycznej,
- informowanie o prawach i obowiązkach pacjenta,
- informowanie o adresach placówek medycznych, zasadach i miejscu udzielania
pomocy medycznej w nocy, weekendy i święta,
- przekazywanie informacji dot. dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń, wysokości składki, zasad dot. e-recept, e-skierowań i e-zwolnień i innych skierowań i zaświadczeń,
- informowanie o zasadach korzystania, jak również miejscach wykonywania świadczeń w ramach programów profilaktycznych.

WYMAGANIA

- nastawienie na budowanie relacji i wysoką jakość obsługi klientów,
- sprawne posługiwanie się komputerem i internetem,
- kultura osobista i płynna znajomość języka polskiego,
- chęć uczenia się.

OFERUJEMY

- gwarantowana podstawa + premie,
- profesjonalny pakiet szkoleniowy,
- wsparcie na każdym etapie kariery,
- intensywny rozwój zawodowy w obszarze obsługi klienta,
- wsparcie w drodze do awansu w obszarze zarządzania,
- wypłatę 2 razy w miesiącu,
- elastyczny grafik pracy.