Oferta pracy

Telefoniczny doradca klienta z j. ukraińskim - Wrocław

Jako największe call center w Polsce przygotujemy Cię do rozpoczęcia Twojej kariery zawodowej!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Telefoniczną obsługę Klientów w języku ukraińskim: połączenia przychodzące/wychodzące, obsługa zgłoszeń e-mail
  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów
  • Obsługę aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA

Wymagania:

  • Płynna znajomość języka ukraińskiego - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Status osoby uczącej się - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym
  • Odpowiedzialne podejście do pracy
  • Postawa pro-kliencka oraz nastawienie na pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Obsługa komputera i korzystanie z internetu na poziomie codziennego użytkowania
  • Dyspozycyjność min. 40 godzin/tydzień

OFERUJEMY

Oferujemy:

  • Regularne wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu
  • Indywidualny grafik współpracy w zależności od potrzeb Kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi Klienta - zakończone Certyfikatem
  • Przyjazną atmosferę pracy

To tylko część, brakuje tylko Ciebie! Aplikuj, przekonaj się sam!