Oferta pracy

Infolinia medyczna - Specjalista z językiem migowym - Wrocław

Realizujemy wiele ciekawych projektów dla różnych branż. Pracujemy w zgranym i młodym zespole. Zajmujemy się telefoniczną obsługą Klienta - doradzamy, informujemy - a to wszystko w nowoczesnym biurowcu w centrum! Gwarantujemy super atmosferę w pracy bez #korpo zasad!

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta Infolinii Medycznej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Twoje zadania:
  • informowanie o zasadach korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej i funkcjonowania systemu ubezpieczenia zdrowotnego,
  • informowanie o zasadach dostępu do pomocy specjalistycznej, w tym onkologicznej i psychologicznej, leczenia uzdrowiskowego i leczenia szpitalnego,
  • informowanie o prawach i obowiązkach pacjenta,
  • informowanie o adresach placówek medycznych, zasadach i miejscu udzielania pomocy medycznej w nocy, weekendy i święta,
  • przekazywanie informacji dot. dokumentów potwierdzających prawo do świadczeń, wysokości składki, zasad dot. e-recept, e-skierowań, e-zwolnień i innych skierowań i zaświadczeń,
  • informowanie o zasadach korzystania, jak również miejscach wykonywania świadczeń w ramach programów profilaktycznych.

WYMAGANIA

Jeżeli:

  • posiadasz wykształcenie średnie,
  • znasz język migowy (PJM) w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny,
  • jesteś dyspozycyjny/a co najmniej 100 - 160 godzin w miesiącu!,
  • jesteś gotowy/a do pracy od poniedziałku do piątku od 8 do 16,
  • cechuje Ciebie pozytywne nastawienie :),
  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi!
  • chcesz pracować przy największym projekcie infolinii medycznej w Polsce,
dołącz do NAS :)

OFERUJEMY

Oferujemy:

  • w pełni płatne szkolenie wdrożeniowe
  • elastyczny czas pracy - dostosujemy harmonogram do Twoich potrzeb.
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja uzależnioną od Twoich wyników.
  • profesjonalne wsparcie w trakcie szkolenia i po szkoleniu.
  • miejsce pracy w klimatyzowanym biurze we Wrocławiu
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy.
  • super atmosferę, pyszną kawę, chillout room, karty rabatowe oraz owocowe wtorki i czwartki :)
Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj już dziś:)