Oferta pracy

Grafik - Wrocław

Szukamy ludzi z osobowością. Uważamy, że łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zadania:

  • przygotowywanie ofert na potrzeby bieżącej pracy działu Business Development,
  • ścisła współpraca z działem Marketingu przy tworzeniu grafik wykorzystywanych do komunikacji wewnętrznej spółek i bieżące opracowywanie niezbędnych grafik na rzecz Działu HR,
  • opracowywanie prezentacji handlowych wykorzystywanych na spotkaniach z Klientami,
  • projektowanie graficzne materiałów marketingowych do druku oraz na potrzeby internetu (m.in. plakaty, ulotki, ogłoszenia rekrutacyjne, grafiki na potrzeby social media i marketingu online).

WYMAGANIA

Wymagania:

  • biegła obsługa programów pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat,
  • bardzo dobra znajomość programów MS Word, MS Power Point,
  • wiedza i doświadczenie w przygotowywaniu projektów do druku oraz na potrzeby internetu,
  • znajomość obecnych trendów w projektowaniu graficznym,
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywność, dokładność i dbałość o detale,
  • doskonała organizacja pracy, systematyczność i terminowość,
  • utrzymanie wysokiej jakości realizowanych projektów pracując pod presją czasu,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, połączona z umiejętnością pracy zespołowej.

OFERUJEMY

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie należącej do największej grupy call center w Polsce,
  • udział w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • opiekę medyczną LUX MED, kartę multisport, ubezpieczenia grupowe,
  • pracę w bardzo miłej atmosferze w samym centrum wrocławskiego rynku,
  • strefę relaksu i pyszną kawę.