Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta z j. holenderskim - Warszawa

Jesteśmy najbardziej doświadczonym dostawcą usług call i contact center w Polsce. Od wielu lat prowadzimy projekty w kilkunastu językach. W związku z rozszerzeniem przez nas obszaru obsługi klienta o kolejne rynki poszukujemy osoby biegle posługującej się językiem holenderskim, która dołączy do projektu sprzedażowego! Czekamy na Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

TWOJE ZADANIA:

- telefoniczny kontakt z Klientem
- prezentowanie oferty dopasowanej do potrzeb naszych Klientów
- informowanie Klientów o najnowszych usługach i produktach

WYMAGANIA

Oczekujemy:
- biegłej znajomości języka holenderskiego
- gotowości pracy na ok 100 godzin miesięcznie lub więcej w zależności od dyspozycyjności (możliwa także praca dorywcza)
- chęci do pracy :)
- komunikatywności, otwartości, sumienności
- znajomości pakietu MS Office

OFERUJEMY

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy bonus premiowy!
- pełny pakiet wdrożeniowy
- możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
- swobodny dress code
- wsparcie managera
- świeże owoce! :)
- świetną atmosferę - możliwość pracy ze znajomymi!