Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta - Warszawa

Szukasz pracy a brak Ci doświadczenia?
Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko
Telefoniczny Doradca Klienta do Call Center Poland!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Twoje zadania:
  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów
  • wyjaśnianie zasad działania akcji promocyjnej
  • prezentowanie dostępnych usług
  • doradztwo produktowe

WYMAGANIA
Oczekujemy:
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • komunikatywności
  • chęci do pracy i uśmiechu :)

OFERUJEMY
Oferujemy Tobie:
  • stałą stawkę godzinową
  • indywidualny grafik pracy
  • wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dodatkowe benefity za Twoje sukcesy w pracy :)