MULTILANGUAL

Od 17 lat specjalizujemy się w wielokanałowej sprzedaży produktówi usług. Realizujemy kluczowe projekty dla największych przedstawicieli z branż takich jak: telekomunikacyjna, bankowa, energetyczna, FMCG, ubezpieczeniowa, finansowa, lotnicza.

Multilingual

Od 2002 roku jako CCIG GROUP zdobyliśmy doświadczenie w realizacji projektów w ponad 20 językach na kluczowych dla biznesu rynkach zagranicznych i stale się rozwijamy. Nasze doświadczenie buduje zespół wykwalifikowanych konsultantów telefonicznych specjalizujący się w obsłudze klienta multilingual.

Zdobyte przez ostatnie lata doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie konkurować z zagranicznymi firmami.

Realizacja obsługi multilingual w outsourcingowym contact center daje wymierne korzyści i pozwala zaoszczędzić zarówno na kosztach pracowników – outsourcing procesów realizowanych na różne rynki w jednym miejscu daje nam możliwość złożenia atrakcyjnej cenowo oferty jak i kosztach połączeń – oferujemy konkurencyjne stawki telekomunikacyjne.

Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami do bieżącego monitoringu projektów i prowadzimy systematyczny coaching. Rozmowy są nagrywane, odsłuchiwane i analizowane zarówno pod względem merytorycznym jak też językowym. Konsultanci z działu Multilingual to zespół o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadający wyższe wykształcenie, wiedzę na temat kultury wielu krajów oraz o wysoko

rozwiniętych umiejętnościach interpersonalnych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›