Aktualnosci
CCIG

Kierunek Gdańsk!

CCIG

Otwarcie oddziału CCIG w Gdańsku jest jednym z integralnych elementów strategii rozwoju spółki. – Ten krok to efekt potrzeby uzupełnienia obszaru działania o północ Polski. To odpowiedź na zapotrzebowanie nowych i istniejących Klientów – komentuje Marek Kurzyk, Chief Financial Officer w CCIG. Gdańsk jest pierwszym oddziałem spółki w tym regionie – wszystkie dotychczasowe lokalizacje firmy są skupione w województwach dolnośląskim, opolskim, śląskim i świętokrzystkim. W skali kraju to oznacza 1355 dostępnych stanowisk konsultanckich i miejsce dla współpracy z ponad 3500 Konsultantami Telefonicznymi oraz 200 Managerami. – Ekspansja firmy to naturalna konsekwencja rozwoju firmy, rozrastania się do tej pory realizowanych projektów, ale także nowych Kontrahentów w portoflio – dodaje Kurzyk.

Przestrzenie Centrum Biurowego Neptun zostały przygotowane na potrzeby utworzenia 100 stanowisk konsultanckich. To oznacza ofertę współpracy dla ponad 200 osób – zarówno w charakterze Konsultantów Telefonicznych, jak i menedżerów niższego szczebla. Już teraz obsługujemy w tej lokalizacji dwóch Klientów – wiodące marki z branży ubezpieczeniowej oraz prawno-finansowej.

CCIG swoją propozycję współpracy kieruje głównie do studentów, którym oferuje elastyczny, dostosowany do zajęć na uczelni grafik pracy, wypłaty w każdy piątek, ciekawe szkolenia i możliwości rozwoju, różnego rodzaju benefity – od kart sportowych i rabatowych, przez dostawy świeżych owoców, po konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystko po to, aby zapewnić realizację zadań w komfortowej, luźnej i kreatywnej atmosferze.

 Zapraszamy do naszego zespołu w Gdańsku! Otwarcie nowego oddziału oznacza ofertę współpracy dla ponad 200 osób - zarówno w charakterze Konsultantów Telefonicznych, jak i menedżerów.
Kierunek Gdańsk!

Zarządzaniem nową lokalizacją zajmuje się istniejący już zespół menedżerów, którzy znają i rozumieją specyfikę biznesową regionu. Obok ekspertów w zakresie sprzedaży znajdują się specjaliści od raportowania, szkoleń i HR.

Jak podkreślają Członkowie Zarządu CCIG, Centrum Biznesowe Neptun zostało wybrane na oddział między innymi dlatego, aby sąsiedztwo uczelnianych kampusów i akademików ułatwiało dojazd z zajęć do pracy. To właśnie wysoki poziom uczelni w Trójmieście, które skupiają młodych, ambitnych ludzi był jednym z powodów, dlaczego CCIG zdecydowała się na nową lokalizację właśnie w tym miejscu.

– Pomysł wyboru miasta Gdańsk na kolejny oddział CCIG wsparła Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego (InvestGDA), z którą aktualnie nadal współpracujemy przy dalszej obsłudze inwestycji – komentuje Marek Kurzyk.

 Pomysł wyboru miasta Gdańsk na kolejny oddział CCIG wsparła Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego (InvestGDA), z którą aktualnie nadal współpracujemy przy dalszej obsłudze inwestycji.
Kierunek Gdańsk!

InvestGDA to spółka miasta Gdańsk, która wspiera rozwój gospodarczy Metropolii Gdańskiej poprzez angażowanie się w projekty związane z rozwojem przedsiębiorczości oraz przyciąganiem bezpośrednich inwestycji gospodarczych. Spółka jest partnerem inicjatywy Invest in Pomerania. Alan Aleksandrowicz, Prezes Zarządu InvestGDA tak komentuje wejście CCIG do regionu pomorskiego –Wybór Gdańska na siedzibę nowego oddziału Call Center Inter Galactica bardzo nas cieszy. Ta decyzja jest dowodem na to, iż sektor usług prężnie się rozwija – przedsiębiorców przyciąga do metropolii szeroki dostęp do kadr, dogodne połączenia komunikacyjne oraz atrakcyjna oferta powierzchni biurowych. Jestem przekonany, iż inwestycja będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój tej branży w regionie. Partnerzy inicjatywy Invest in Pomerania deklarują dalsze wsparcie dla inwestora.

Inwestycja CCIG potwierdza trend ostatnich lat, że Trójmiasto jest bardzo atrakcyjnym miejscem na mapie inwestycyjnej sektora usług wspólnych. To już piąta nowa inwestycja w tym roku w sektorze outsourcingowym na Pomorzu – mówi Michał Kacprowicz, Project Manager w Invest in Pomerania.

Nowy oddziału CCIG w Centrum Biurowym Neptun w Gdańsku to już 10. lokalizacja na mapie geograficznej tej firmy, obok 3 lokalizacji we Wrocławiu, po 1 w Kielcach, Opolu i Częstochowie, a także centrali, oddziału back office w stolicy Dolnego Śląska oraz własnego centrum logistycznego w podwrocławskiej Długołęce.

Nasz adres CCIG w Gdańsku:
Centrum Biurowe Neptun
Aleja Grunwaldzka 103A, IIp.
80-980 Gdańsk
tel.: 
71/882 82 00

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›