Team Manager – Sosnowiec

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem – zarówno B2C, jak i B2B. Obecnie do zespołu w Sosnowcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Manager

Zadania:

  • Zarządzanie zespołami sprzedażowymi,
  • Rozwój doradców – prowadzenie warsztatów kompetencyjnych, coaching, przekazywanie bieżącej informacji zwrotnej,
  • Motywowanie zespołu,
  • Monitorowanie, analiza aktualnych wyników,
  • Nadzór nad realizacją i analizą wskaźników jakościowych i ilościowych zespołu,
  • Przygotowanie raportów niezbędnych do analizy,
  • Współpraca z innymi działami – szkoleń, HR,
  • Współpraca z klientem zewnętrznym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • Swobodna umiejętność motywowania zespołu,
  • Znajomość technik sprzedażowych oraz podstawowych wskaźników sprzedaży/obsługi,
  • Podstawowa znajomość Excel lub pokrewne,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania relacji,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za realizację celów,
  • Profesjonalne wdrożenie do nowej roli w ramach wewnętrznej ścieżek karier,
  • Szeroki wachlarz benefitów,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Długofalową współpracę.

Czekamy na Twoją aplikację!

Zainteresowała Cię ta oferta?

LUB

POLEĆ ZNAJOMEMU

Pozwól nam usprawnić nasze usługi i odpowiedz na pytania.