Praca od zaraz na tyle ile chcesz-także dla studentów – Wrocław

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, prowadzi całościowy proces rekrutacyjny na różne stanowiska.

Pracowałxś już w call center? Masz doświadczenie w obsłudze klienta albo sprzedaży usług? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi 'TAK' to mamy dla Ciebie fajną ofertę, zarówno jeśli szukasz pracy na wakacje, jak i na dłuższy czas! Sprawdź poniższe szczegóły i prześlij nam swoje CV, liczymy na to, że już niedługo spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • obsługa infolinii sprzedażowej (połączenia przychodzące i wychodzące),
  • obsługa Klientów poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, chat czy video chat,
  • obsługa umów, informacji, zgłoszeń, reklamacji handlowych i technicznych, aktualizacja danych w systemach,
  • realizacja celów sprzedażowych.

Jakie mamy oczekiwania?

  • doświadczenie w pracy w call center (niezależnie od tego czy była to infolinia obsługowa, czy sprzedaż) – może już kiedyś pracowałxś na wakacjach?
  • wykształcenie min. średnie,
  • możliwość pracy w trybie zmianowym w godzinach 7-20,
  • znajomość pakietu MS Office.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w biurze w samym centrum Wrocławia – wszystkim dojedziesz!
  • profesjonalny onboarding,
  • wsparcie przełożonego.

Zainteresowała Cię ta oferta?

LUB

POLEĆ ZNAJOMEMU