Hurra! Pierwsza Praca

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łączenie pierwszej pracy ze studiami wiele od Ciebie wymaga. Dlatego doceniamy, że już na studiach myślisz o swojej przyszłości. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Ci start!

1. PEWNA STAWKA ZA GODZINĘ

Za każdą godzinę otrzymujesz stałe wynagrodzenie 13,70 zł brutto – bez względu na ilość godzin, które przepracujesz. To proste: pracujesz 100 godzin – dostajesz 1370 zł.

2. PREMIE I PROWIZJE

Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracowujesz prowizję oraz premie za wyniki i sukcesy, związane z zadaniami na danym projekcie. Możesz też brać udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.

3. 1 MIESIĄC = 2 WYPŁATY

Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu – do 7. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 21. dnia każdego miesiąca – premię za sukcesy. Zawsze w terminie.

4. PRZYGOTOWANIE DO ROLI

Nie oczekujemy od Ciebie praktyki zawodowej – to od nas ją dostaniesz. Najpierw weźmiesz udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń Uknow, gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i usługach firmy, jaką będziesz reprezentować, oraz nauczysz się jak zainteresować i zbadać potrzeby Klientów, poznasz nowoczesne techniki sprzedaży, dowiesz się jak argumentować, negocjować i zbijać ewentualne obiekcje. Podczas codziennej pracy możesz też liczyć na warsztaty kompetencyjne, coachingi i bieżące wsparcie Managera i Trenerów.

5. ZOSTAŃ EKSPERTEM

Nawet osoba nieśmiała może zostać supersprzedawcą! Będąc Telefonicznym Doradcą Klienta, podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

6. RELAKS

W każdym oddziale jest strefa, w której odpoczywamy przy piłkarzykach czy grach na PS3, przegryzając świeże owoce – z dostawą dwa razy w tygodniu.

7. OSZCZĘDNOŚCI

Co miesiąc masz dostęp do nowej karty z rabatami na popularne wśród młodych ludzi produkty i usługi.

8. PRACUJ ZE ZNAJOMYMI

Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty – młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi – będzie Wam raźniej!

Using our website you agree to our use of cookies in order to adapt to your preferences and to ensure the website use is convenient. To learn more about cookies and how we use them, click here ›