Jak do nas dołączyć?

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

Poszukujemy osób, które:

Jeżeli te cechy wyróżniają również Ciebie – nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!

Zobacz, jak wygląda u nas proces rekrutacji

Szukasz pierwszej pracy?
Mamy taką dla Ciebie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że łączenie pierwszej pracy ze studiami wiele od Ciebie wymaga. Dlatego doceniamy, że już na studiach myślisz o swojej przyszłości. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Ci start!

premie

Premie i prowizje

Oprócz stawki gwarantowanej, co miesiąc wypracujesz prowizję oraz premie za wyniki i sukcesy, związane z zadaniami na danym projekcie. Możesz też brać udział w konkursach sprzedażowych i motywacyjnych z nagrodami pieniężnymi lub rzeczowymi.

pensja

Miesiąc = 2 wypłaty

Wynagrodzenie wypłacamy dwa razy w miesiącu – do 10. dnia każdego miesiąca płacimy za wszystkie wypracowane godziny, a do 22. dnia każdego miesiąca – premię za sukcesy. Zawsze w terminie.

sciezki-rozwoju

Przygotowanie do roli

Nie oczekujemy od Ciebie praktyki zawodowej – to od nas ją dostaniesz. Najpierw weźmiesz udział w profesjonalnym pakiecie wdrożeniowym Uknow, gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i usługach firmy, jaką będziesz reprezentować, oraz nauczysz się jak zainteresować i badać potrzeby Klientów, poznasz nowoczesne techniki sprzedaży, dowiesz się jak argumentować, negocjować i zbijać ewentualne obiekcje. Podczas codziennej pracy możesz też liczyć na warsztaty kompetencyjne, coaching i bieżące wsparcie Managera i Trenerów.

czlowiek

Zostań ekspertem

Nawet osoba nieśmiała może zostać super doradcą! Będąc Telefonicznym Doradcą Klienta, podczas każdej rozmowy uczysz się pewności siebie, efektywnej komunikacji czy negocjacji. Dzięki temu w krótkim czasie stajesz się prawdziwym ekspertem.

relaks

Relaks

W każdym oddziale jest chill room, w którym zrelaksujesz się np. przy piłkarzykach czy grach na PS3. Znajdziesz czas żeby odpocząć ze znajomymi, wypić kawę.

karta-rabatowa

Karta rabatowa

Co miesiąc masz dostęp do nowej karty ze zniżkami na popularne wśród młodych ludzi produkty i usługi w swoim mieście.

praca-ze-znajomymi

Praca ze znajomymi

Dołączysz do zespołu, który tworzą ludzie tacy jak Ty – młodzi, energiczni, gotowi na nowe wyzwania. Szybko się zgracie i zdobędziesz nowych przyjaciół. Możesz też przyjść do nas ze swoimi znajomymi – będzie Wam raźniej!

Dołącz do zespołu CCIG już dziś!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
polski

Zanim nas opuścisz - mamy kilka pytań