Aktualnosci
CCIG

CCIG po pełnymi żaglami – zawinęliśmy do Gdyni

CCIG

CCIG lubi morze. Niedawno nasz gdański oddział świętował pierwszy rok działalności, a dziś otwieramy kolejny oddział na wybrzeżu – CCIG Gdynia mieści się w biurowcu Alfa Plaza przy ul. Batorego 28-32.  – Zaczynamy w 30 osobowym zespole, który będzie obsługiwał projekty związane z branżą energetyczną. Jednak do końca roku w Gdyni będziemy współpracować z 120 osobami i dysponować 60 stanowiskami konsultanckimi   – mówi Tomasz Szeredy, Head of Business Operations CCIG.

W tej chwili gdyński oddział zajmuje tzw. przestrzenie tymczasowe w Alfa Plaza. Docelowo będzie znajdował się na VII piętrze budynku – Obecnie trwa remont pomieszczeń, w których ostatecznie zadomowi się CCIG. Oddział jest przystosowywany pod potrzeby naszych Konsultantów oraz wymagania techniczne infrastruktury do obsługi połączeń na 117 stanowiskach. Wszystko po to, abyśmy mogli współpracować w jak najbardziej komfortowych warunkach. Gdy prace się zakończą, nasz zespół będzie liczył 350 osób – wyjaśnia Szeredy.

Gdynia jest drugim po Gdańsku miastem na Wybrzeżu, w którym zdecydowaliśmy się otworzyć nowy oddział. Wybór nie był przypadkowy. – Gdy rok temu otwieraliśmy oddział w Gdańsku, podobnie liczył on 30 osób i obsługiwał 4 projekty. Teraz współpracuje z nami ponad 200 osób, które realizują zadania dla kilkunastu projektów. Stąd jesteśmy przekonani o potencjale gospodarczym Trójmiasta. Znajdujemy tutaj także świetnych specjalistów oraz osoby chętne do zdobywania doświadczenia zawodowego i współpracy w charakterze Telefonicznych Doradców Klienta. Zwłaszcza studentów kierunków związanych w energetyką, którzy u nas mogą w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. To  właśnie z myślą o nich oferujemy elastyczne podejście do zagrfikowania, dzięki czemu mogą z powodzeniem łączyć zdobywanie doświadczenia zawodowego z nauką lub innymi obowiązkami. Atrakcyjna jest też dla nich opcja wypłaty co piątek i rozbudowany system benefitów min. bezpłatna opieka medyczna LUX MED, karta sportowa oraz dostawa świeżych owoców dwa razy w tygodniu – podkreśla Szeredy.

Otwarcie nowej lokalizacji to umocnienie pozycji CCIG jako największego contact center w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie firma ma 8 oddziałów sprzedażowych w 6 miastach w Polsce: we Wrocławiu, Kielcach, Opolu, Częstochowie, Gdańsku i Gdyni. Współpracujemy z 25000 osobami i mamy 1255 stanowisk konsultanckich. Takie zaplecze pozwala nam realizować 100 000 rozmów każdego dnia dla 60 klientów z 17 branż. A także oraz rozwijać nowe kanały komunikacji w modelu omnichanel m.in. sprzedaż w kanałach social media.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›