Artykul
CCIG

Call Center zarobki

CCIG

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w call center, ale nie wiesz ile realnie zarobisz?
To z pewnością pytanie, które zadaje sobie każdy z kandydatów na stanowisko konsultanta telefonicznego.

Co składa się na zarobki w Call Center?

Pierwszą składową  zarobków konsultanta telefonicznego jest atrakcyjna, gwarantowana podstawa godzinowa. Wynagrodzenie podstawowe uzależnione jest od doświadczenia, kwalifikacji, posiadanej wiedzy.

Drugą z nich jest premia – jej wielkości nie da się określić, zależy ona od Twojego wkładu pracy oraz umiejętności, a także osiąganych wyników.

Realne korzyści

Taka konstrukcja systemu wynagradzania daje ogromne możliwości, ponieważ to Ty masz realny wpływ na to, ile zarobisz w call center. W realizacji jak najwyższych progów premiowych będzie pomagał Ci team leader oraz trener, których  zadaniem jest nie tylko dbanie o jakość działań konsultantów, ale także podnoszenie Twoich umiejętności. Osoby te pomogą Ci osiągać zakładane cele indywidualne oraz całego zespołu.

Atrakcyjne zarobki w call center to jedna kwestia, drugą są szerokie możliwości rozwoju i awansu – zarówno pionowego, jak i poziomego.

Dzięki ścieżkom kariery dajemy Ci możliwość podnoszenia Twoich kompetencji, a także awansowania na wyższe stanowiska. Awans przekłada się nie tylko na zdobycie nowych doświadczeń, rozwój – ma on również naturalnie wpływ na Twoje zarobki w Call Center.

Dodatkowe wartości

Wiemy, że praca to jednak nie tylko pieniądze, to również ludzie i atmosfera która panuje w zespole, dlatego też dbanie o współpracowników, o ich komfort pracy, rozwój osobisty to dla nas kluczowe kwestie. Nasze doświadczenie i Twoje zaangażowanie mogą zaprocentować i otworzyć przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Jeżeli nadal zastanawiasz się ile zarabia pracownik call center pamiętaj, że Twoja pensja może szybko przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania.

call center zarobki | ccig.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›