BACK OFFICE

Od 18 lat specjalizujemy się w wielokanałowej sprzedaży produktów i usług. Realizujemy kluczowe projekty dla największych przedstawicieli z branż takich jak: telekomunikacyjna, bankowa, energetyczna, FMCG, ubezpieczeniowa, finansowa, lotnicza.

Back Office

Kluczem do zapewnienia najwyższych standardów w obsłudze klienta jest sprawny zespół gotowy w każdej chwili odpowiedzieć na potrzeby klientów. Od wielu lat specjalizujemy się w posprzedażowej obsłudze klienta, w zakres której wchodzą takie obszary jak: obsługa zapytań użytkowników, przyjmowanie zgłoszeń i obsługa procesu odstąpień i reklamacji.
W dzisiejszych czasach przewagą konkurencyjności jest sprawna, wielokanałowa obsługa klienta wraz z obsługą backoffice.

Outsourcing backoffice to obszar, który powinien w większym stopniu realizować cele dotyczące obsługi, jakie stawia przed nami klient. Sprawnie działający backoffice jest wizytówką firmy o czym należy pamiętać na co dzień zapewniając płynną obsługę również w peakach zakupowych, podczas których odnotowujemy wzmożony ruch i zwiększoną ilość zapytań.

Dzięki wyspecjalizowanym agentom wraz z dobrze zorganizowanym zapleczem technicznym zapewniamy realizację dużej ilości zapytań w krótkim czasie, bieżącą obsługę reklamacji i odstąpień w czasie wzmożonego ruchu w obsłudze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›