Aktualnosci
CCIG

Akcja Flaga #6 | Anita i jej pasja!

CCIG

Nieczęsto przytrafia się nam dodawać na stronę www zdjęcia z Akcji Flaga. Mimo, że jest to dla nas bardzo ważny element naszej kultury organizacyjnej, wybraliśmy inne kanały komunikacji odnośnie tej inicjatywy. Do dzisiaj.

Dlaczego? Ponieważ nie dość, że dostaliśmy świetne zdjęcie biorące udział w naszym wewnętrznym firmowym konkursie, to przy okazji poznaliśmy bardzo ciekawą historię Anity oraz historię kiełkowania pasji, która obecnie jest niejako stylem jej życia. Przeczytajcie sami…

„Zdjęcie to zostało zrobione na plaży Gdynia Orłowo podczas jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów OCR- Runmageddon. Podążając śladami kolejnych Runmageddonów, zwiedziłam prawie całą Polskę – od Krakowa aż po Gdynie właśnie.

Swoją przygodę z tego typu biegami rozpoczęłam stosunkowo niedawno bo dopiero rok temu, jednak od momentu przekroczenia linii startu mojego debiutu, zakochałam się w tym sporcie. Energia jaką przekazują ludzie, cała otoczka eventu oraz wyczyny jakimi są kolejne przeszkody umieszczone na trasie działają niesamowicie. Podczas takiego biegu pokonuje się swoje słabości- nawet gdy to już szósty kilometr trasy i organizm człowieka mówi, że nie dasz już rady, to ty i tak nadal masz motywację aby pokonywać kolejne trudności i udowadniasz sobie, że jednak się da; między innymi wpływa na to energia otaczających cię ludzi. Każdy sobie pomaga.

Najlepiej wspominam sytuację, gdy podczas pokonywania jednej z przeszkód, byłam jedną z niewielu osób którym się to udało. Był to dla mnie swojego rodzaju malutki sukces i byłam niesamowicie szczęśliwa, że moja praca nad własnym ciałem jednak daje efekty.

Do tego sportu przekonał mnie mój chłopak. Na początku nie byłam pewna czy to najlepszy pomysł abym podejmowała się tego wyzwania, bo niestety jestem trochę leniwą osobą i wiedziałam, że to się będzie wiązało z pewnymi przygotowaniami z mojej strony (regularne treningi siłowe oraz wytrzymałościowe). Jednak koniec końców nie żałuję, że jednak nie odpuściłam. Teraz to jest moją pasja i chce być co raz lepsza w tym co robię.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że w życiu warto stawiać sobie jakieś wyzwania- dla mnie największym wyzwaniem jest motywowanie się do regularnych treningów. Wyzwania kształtują człowieka i bez nich życie staje się monotonne i po prostu nudne.”

ANITA – Dziękujemy za wspaniałą historię.

 
Akcja Flaga #6 | Anita i jej pasja!
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz po to, aby zapewnić Ci wygodę przeglądania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj ›